مجلس ایران دات كام
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:

دولت بودجه مصوب مجلس را کنار گذاشته است

دولت بودجه مصوب مجلس را کنار گذاشته است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به نظر می آید دولت بودجه ای که توسط مجلس مصوب شده را کنار گذاشته است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علیرضا پاک فطرت پنجشنبه شب در دیدار فعالین اقتصادی فارس و معاون اقتصادی رئیس جمهور بیان نمود: وزارت خانه ها روز به روز حجیم تر شده و هر روز بخش نامه های مختلفی برای استانهای ارسال می کنید.
وی اضافه کرد: فشار زیادی بر مدیران کشوری وجود داشته و باید این اختیار در استان ها تفیض شود تا استانهای پهناوری نظیر فارس برای خودشان تصمیم گیری کنند.
او افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام درحال تدوین برنامه هفتم است ولی آمارهای دقیقی در کشور وجود ندارد و به همین دلیل درحال برنامه سازی هستیم لازم به ذکر است که بسیاری از آمارها هنوز در اختیار سیاست گذاران نیست و باید با عنایت به آمار باید نسبت به تصمیم گیری اقدام گردد.
این نماینده مجلس اضافه کرد: بنظر می رسد دولت بودجه ای که توسط مجلس مصوب شد کنار گذاشته است این در حالیست که تابحال هیچ بودجه عمرانی به فارس و شیراز داده نشده است.
وی اظهار داشت: در سفرهای استانی نسبت به توزیع اعتبار اقدام می کنند و سوال اساسی اینجاست که این اعتبارات از کجا حاصل شده است.


منبع:

1401/06/04
11:12:48
0.0 از 5
3179
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴