مجلس ایران دات كام
شریعتی:

الزامات برنامه هفتم توسعه در کمیسیون انرژی بررسی گردید

الزامات برنامه هفتم توسعه در کمیسیون انرژی بررسی گردید

به گزارش مجلس ایران دات کام، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز این کمیسیون الزامات برنامه هفتم توسعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.مالک شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس، عنوان کرد: در این نشست با رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در رابطه با الزامات برنامه هفتم توسعه بحث و بررسی صورت گرفت.
وی بیان نمود: در این نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس تاکید نمودند که همکاری بین کمیسیون انرژی و کمیسیون اصل ۹۰ باید تقویت شود چون که کارهای تخصصی در رابطه با پرونده های در ارتباط با حوزه سازمان انرژی اتمی، نفت و نیرو در کمیسیون انرژی مجلس صورت می گیرد و کمیسیون اصل ۹۰ در زمینه پیگیری های نظارتی باید اقدامات لازم را انجام دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقرر شد از راه نماینده کمیسیون انرژی در کمیسیون اصل ۹۰ این موضوعات پیگیری شود.
وی افزود: در رابطه با برنامه هفتم توسعه هم مقرر شد کمیسیون انرژی سه شنبه هفته آینده جلسه ای با وزرای نفت، نیرو، سازمان انرژی اتمی و سازمان برنامه و بودجه داشته باشد تا برنامه های توسعه صدمه شناسی شده و پیشنهاداتی که می تواند برنامه هفتم توسعه را پربارتر کند، أخذ شود.
شریعتی تصریح کرد: قرار شد نامه ای به وزارت خانه ها بزنیم و پیشنهادات آنان پیش از جلسه با کارشناسان دریافت شود. نظرات بخش دانشگاهی و پژوهشگاهی و بخش خصوصی أخذ می شود.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کمیته ای هم در کمیسیون انرژی تشکیل خواهد شد تا دعوت از دستگاه ها، کارشناسان، بخش خصوصی و سازمان های نظارتی را پیگیری کند تا با مطالعات کارشناسی بررسی برنامه هفتم در مجلس شورای اسلامی را آغاز نماییم.


منبع:

1401/05/31
13:16:43
0.0 از 5
3425
تگهای خبر: بودجه , پرونده , پیگیری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳