مجلس ایران دات كام
صباغیان:

باید مبنای جدیدی در ستاد ملی مقابله با کرونا پیش گرفته شود

باید مبنای جدیدی در ستاد ملی مقابله با کرونا پیش گرفته شود

به گزارش مجلس ایران دات کام، یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس، بیان نمود: به نظر می آید که ستاد ملی مقابله با کرونا به تصمیمات مصلحتی روی آورده و باید از نو مبنای جدیدی در این ستاد پیش گرفته شود.


محمدرضا صباغیان در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به لزوم توجه به رعایت پروتکلهای بهداشتی و انجام واکسیناسیون، بیان نمود: متاسفانه به نظر می آید ستاد ملی مقابله با کرونا به تصمیمات مصلحتی روی آورده است و آن طور که باید نقش خویش را ایفا نمی نماید. ما در روزهای ماه محرم دیدیم که تصمیمات جدی برای رعایت پروتکلهای بهداشتی اتخاذ نشد. به نظر می آید عملکرد این ستاد تضعیف شده است.

اعتماد مردم به واکسیناسیون کم رنگ شده است
ایشان در ادامه اظهار نمود: از طرفی متاسفانه بسیاری از مردم اعتماد خویش را به بحث واکسیناسیون از دست داده اند و رعایت پروتکلهای بهداشتی هم در سطح جامعه کم رنگ شده است. باید از بعد فرهنگی و آموزشی در این عرصه گام برداشته شود تا مردم باردیگر به این دو مولفه کلیدی برای جلوگیری از این بیماری توجه داشته باشند.
نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: به نظر بنده باید از نو مبنای جدیدی در ستاد ملی مقابله با کرونا پیش گرفته شود.1401/05/20
21:35:08
0.0 از 5
3093
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵