مجلس ایران دات كام
نماینده مردم در مجلس:

راه آهن بروجرد در فاز اول فعال است

راه آهن بروجرد در فاز اول فعال است

لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: راه آهن شهرستان در فاز اول فعال است.


عباس گودرزی در حاشیه بازدید معاون وزیر راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنای حمل نقل کشور از پروژه تجهیز کارگاه راه آهن بروجرد در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: بحث اتصال بروجرد به آزادراه چند ماه است که مختل شده و یکی از مطالبات مردم شهرستان و سایر مردمی است که از این محور تردد می کنند که دستور بازگشایی صادر شد و اقدامات مکمل هم ظرف ماههای آینده انجام می شود.
وی ضمن اشاره به بازدید از طریق آهن، خاطرنشان کرد: راه آهن بروجرد در فاز اول فعال بوده و جهت رفع موانع هم از این ظرفیت بازدید شد و فاز بعدی اتصال به ملایر بوده که ۸۷ کیلومتر که ۲۷ کیلومتر آن دورود به بروجرد و ۶۰ کیلومتر هم بروجرد به ملایر است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس تصریح کرد: محور اشترینان به سمت نهاوند هم مورد بازدید معاون وزیر راه قرار گرفت که یکی از مطالبات مردم است چون تصادفات دلخراشی در این محور رخ می دهد که باید این پروژه تسریع شود.
گودرزی افزود: محور توره به بروجرد هم بخشی که در حوزه لرستان است در ۲ سال قبل راه اندازی شد و مرکزی هم در دستور کار قرار گرفت.
وی بیان نمود: انتقال کمربندی بروجرد به خارج از بافت مسکونی هم از دیگر بازدیدهای معاون وزیر راه و شهرسازی است که امروز پیگیری خواهد شد.1401/05/14
13:57:30
0.0 از 5
3335
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳