مجلس ایران دات كام
نماینده خمین:

کارمندان بالای 35 سال سابقه خدمت باید جای خودرا به جوانان بدهند

کارمندان بالای 35 سال سابقه خدمت باید جای خودرا به جوانان بدهند

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه «دولت باید خانه تکانی کند» اظهار نمود: کارمندان بالای 35 سال سابقه خدمت باید جای خودرا به جوانان بدهند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا علیرضا نظری نماینده خمین و عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در جلسه روز یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان برنامه و بودجه خواهان تسریع در پرداخت پاداش اختتام خدمت فرهنگیان شد و گفت تعدادی از فرهنگیان دو سال است که پاداش اختتام خدمت خودرا نگرفته اند.
وی همین طور در تذکر دیگری با اشاره به اینکه وضعیت معیشتی کارکنان قراردادی در بدنه دولت مناسب نمی باشد، اشاره کرد: لازم است دولت نسبت به ساماندهی نیروهای قراردادی خود و همین طور خیلی از کارمندان شوراهای حل اختلاف و نیروهای خدماتی مدارس و آموزش و پرورش که به شدت از نظر حقوق و معیشت در مضیقه هستند رسیدگی نمایند.
این نماینده همین طور اظهار نمود: متاسفانه سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در خیلی از شهرستان ها قطع شده است در صورتیکه برمبنای قانون دولت موظف است هر سال سهمیه مناسبی را بوسیله تامین اجتماعی اختصاص دهند.
نظری با اشاره به اینکه دولت باید خانه تکانی کند، اشاره کرد: کارمندان بالای ۳۵ سال سابقه خدمت باید جای خودرا به جوانان بدهند؛ متاسفانه در دولت این مساله با تبعیض اجرا می شود؛ باید با مدیرعامل بانک مسکن که بر مغایر با قانون با ۳۵ سال سابقه در راس کار است برخورد شود.
منبع:

1401/05/09
13:12:47
0.0 از 5
3123
تگهای خبر: آموزش , بودجه , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵