مجلس ایران دات كام
در گفت وگو با مجلس ایران دات كام عنوان شد؛

وضعیت فعلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ماحصل دخالت ها است

وضعیت فعلی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ماحصل دخالت ها است

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وضعیت فعلی تیم فوتبال نفت آبادان در لیگ برتر ماحصل دخالت ها است.سیدمحمد مولوی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: طرفداری بنده از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان سیاسی و برای کسب رأی نیست.
وی با اعلان اینکه عشقم صنعت نفت آبادان است، اضافه کرد: در استادیوم فوتبال بازی کردم. صدای تماشاگر ورزشگاه تختی آبادان در گوشم است. بازیکنی بودم که در جام حذفی و جام آزادگان کشور هفت بازی دارم.
نماینده مردم آبادان در مجلس افزود: فوتبالی حرف می زنم و با آنکه از نکات فنی فوتبال اطلاع دارم اما در باشگاه صنعت نفت آبادان دخالت نکردم و وضعیت فعلی نفت آبادان ماحصل دخالت ها است.
مولوی عنوان کرد: فوتبال آبادان بزرگانی همچون بزمه، قاسم پور، سلامات، حسون، عوده پور، دهداری و… دارد.
وی توضیح داد: اخیراً دیداری با «شاه کرمی» مدیرکل امور مجلس وزارت نفت و برخی از مسئولان پالایش و پخش فرآورده های نفتی داشتم و برای وضعیت فعلی تیم صنعت نفت آبادان و درباب موضوع مالی نیز با متولیان امر رایزنی کردم تا به تیم کمک گردد.
نماینده مردم آبادان در مجلس اشاره کرد: چندین راه را در این نشست پیش بینی کردیم و شرکت بیمه ای که اکنون طرف قرارداد پالایشگاه های وزارت نفت می باشد، بندی به قرارداد آن افزوده شد که توسعه داشته باشد و هم این که هر فردی در ایران عضو این بیمه شود همچون تأسیسات، بدنه، شخص ثالث، بیمه تکمیلی ۷۰ درصد کارمزد آن مستقیم به حساب تیم صنعت نفت آبادان می رسد.
مولوی اظهار داشت: پرداخت این کارمزد، کمک زیادی به وضعیت فعلی تیم صنعت نفت آبادان می کند و امیدوار هستم این تیم به جایگاه بالایی برسد.
وی اشاره کرد: بطور قطع این اقدام برای تیم صنعت نفت آبادان کافی نیست و از سه موضوعی که پیگیری کردیم، این فقط یکی از موارد است. سازمان منطقه آزاد اروند نیز ۳۰ میلیارد تومان در اعتبارات خود برای صنعت نفت آبادان پیش بینی کرده است.
نماینده مردم آبادان در مجلس اظهار نمود: درحال پیگیری هستیم که خارج از شمول ۳۰ میلیارد تومان بوسیله وزارت نفت به تیم صنعت نفت آبادان پرداخت گردد.
مولوی با اعلان اینکه این چند اقدام سبب رفع مشکلات حداقلی نفت آبادان خواهد شد، اظهار داشت: بعضی تیم ها با ۷۰۰ میلیارد تومان بسته شدند و چون فوتبالی هستم این مساله را درک می کنم.


منبع:

1401/04/18
11:10:46
0.0 از 5
3153
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام