مجلس ایران دات كام
رضایی:

كسری بودجه را با شفافیت برای مردم اعلام كنید

كسری بودجه را با شفافیت برای مردم اعلام كنید

مجلس ایران دات كام: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی از اوضاع معیشتی و اوضاع اقتصادی كشور درآمد حاصل از اضافه شدن نرخ بنزین را متناسب با هزینه خسارات روانی حوادث اخیر ندانست.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، مسعود رضایی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور اظهار نمود: سند مشترك ما قانون اساسی است. این قانون، مادر است و همه جایگاه ها را تعریف كرده است. در این كشور هم اخلاق دینی و هم آموزه های فرهنگی داریم.
وی با بیان این كه هزاران سال پیش در این سرزمین گفته شده كه خداوند كشور را از سه چیز دور كند؛ دروغ، خشكسالی و جنگ، مدعی رواج دروغگویی از طرف برخی مسئولان شد.
این عضو كمیسیون اجتماعی مجلس با مقایسه آمار كارآفرینان از سال 84 تابحال بیان این كه " الفبای اقتصاد این است كه محصول كار، مقدار ضرب در قیمت است" اشاره كرد كه نتیجه كار تولید است و تولید ایجاد اشتغال می كند و موجب رفاه عمومی می شود. به آفریننده تولید نیز كارآفرین گفته می شود.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی هم چنین با ارائه آماری از سال ۹۱ تا ۹۷ نسبت به رشد تولید اقتصادی در این سال ها و وضعیت زندگی مردم ابراز نگرانی كرد.
رضایی افزایش آمار نقدینگی از سال ۵۷ تا ۹۷ را ۸۰۰۰ برابر عنوان نمود و پرسید: آیا ارزش تولید واقعی به همین نسبت تغییر كرده است؟
این عضو كمیسیون اجتماعی خطاب به رئیس جمهور خواهان شفافیت اعلام كسری بودجه و در قسمتی از سخنانش مدعی شد: مگر آقای نوبخت نمی گوید كه پول درآمد بنزین را به حساب مردم ریخته است؟ من یك نفر را ندیدم كه بگوید پولی به حسابم واریز شده است.
رضایی درانتها نطق خود با اشاره به خسارت وارد شده به شهر شیراز از مردم این شهر پوزش خواست و اظهار داشت: باید پرسید چه كسی این فضا را به وجود آورد.
منبع:

1398/09/05
15:04:36
5.0 از 5
10562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام