مجلس ایران دات كام
دلیگانی:

خاموش کردن دوربین های فراپادمانی خواست مردم و عمل به قانون بود

خاموش کردن دوربین های فراپادمانی خواست مردم و عمل به قانون بود

یک عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم اموش کردن دوربین های فراپادمانی را یک ˮاقدام انقلابیˮ خواند و تاکید کرد: این اقدام هم خواست مردم و هم عمل به قانون اقدام راهبردی رفع تحریم های مجلس شورای اسلامی بود.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز(سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق خود اظهار داشت: اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری منشور مجلس یازدهم است. عمل کامل به آن، اصلاح امور کشور را دربر خواهد داشت و همگی به نفع ملت ایران است؛ ازاین رو همه باید در اجرای آن بکوشیم. اعتماد همکاران، مسئولیت خطیری است که برعهده بنده گذاشته شده است و از همه همکاران انتظار دارم که نقدها و پیشنهاداتشان را اهدا کند.
این عضو هیئت رییسه مجلس اظهار نمود: تمام اصول و فروع برای نابودی رژیم جعلی صهیونیستی مهیا است. جبهه مقاومت درکنار هم و در خاکریز و صف اول؛ در آماده باش کامل به سر می برند و با ایمان کامل به تحقق وعده الهی و آزادسازی قدس شریف منتظر فرمان هستند. بزودی جهان شاهد نابودی این دیو بدیُمن خواهد بود.
خاموش کردن دوربین های فراپادمانی یک "اقدام انقلابی" بود این نماینده مردم در مجلس یازدهم ضمن اشاره به واکنش سازمان انرژی اتمی کشورمان در مقابل رفتار آژانس بین المللی انرژی هسته ای، خاموش کردن دوربین های فراپادمانی را یک "اقدام انقلابی" خواند و تاکید کرد: این اقدام هم خواست مردم و هم عمل به قانون اقدام راهبردی رفع تحریم های مجلس شورای اسلامی بود. شاید آژانس هنوز نمی داند در ایران دولت انقلابی امور را به دست گرفته است.
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان ضمن اشاره به سفر دولتمردان به استان اصفهان، تصریح کرد: ضمن تشکر از رئیس جمهور و دولت محترم در مسافرت به استان اصفهان؛ مبحث آب و کمبود آب، آثار این کمبود و نبود آب از اساسی ترین مساله استان اصفهان است که ان شاءالله توجه کافی به آن داشته باشند.
حاجی دلیگانی در ادامه مطرح کرد: آقای رئیس جمهور و عمده مسئولین دولت؛ ما آگاه هستیم که زحمت می کشید و تلاش شبانه روزی دارید و مشکلات جامعه را دنبال می کنید؛ اما بدانید بعضی از مشورت ها و بعضی از تصمیم ها؛ تصمیمات پخته و کاملی نیست. بنابراین از راه این تریبون اعلام می کنم که ما بعنوان نماینده مردم در مجلس نمی توانیم از آنچه را که در کف جامعه می بینیم و از وضعیت واقعی مردم، چشم بپوشیم.
وی با اشاره به اینکه نمایندگان از تمامی ظرفیت های قانونی در امور نظارتی مانند سوال، استیضاح، ماده ۳۴ و دیگر امور استفاده می نمایند، افزود: از همه کسانی که در این امور مسئولیت دارند انتظار می رود که توجه نمایند، از تیم اقتصادی دولت انتظار داریم که در مردمی سازی یارانه ها آنچه که توجه داشتید را به مردم بگویید. به مردم بگویید که آیا می دانستید با این نحوه اجرا عمل می کنید چه برخی از مردم صدمه می پذیرند؟ چه قیمت هایی تحت تأثیر قرار می گیرد؟ اگر می دانستید اهداف را برای مردم شرح دهید و اگر نمی دانستید که واویلا است.
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس تصریح کرد: به هر حال انتظار است که وزرای محترم و مدیران دلسوزیِ که بر سرکار آمده اند؛ از آنچه که در کف جامعه و در کوچه و خیابان می گذرد، اطلاع داشته باشند. بعضی از مطالبی که از راه تریبون های رسمی اعلام می کنند، مشخص است که به آنچه که در جامعه می گذرد، واقف نیستند.
وی ادامه داد: اصل این جراحی اقتصادی کار درستی است، اما با کج سلیقگی ها در بعضی اوقات مواجه می شویم. وقتی یک جراحی اتفاق می افتد و یک بار یارانه ۷ میلیون نفر قطع می شود، کار درستی نیست. انتظار ما این است که دولتمردان و مسولان اطلاعات مردم، وضعیت اقتصادی و وضعیت فرهنگی در جامعه را ببینند و درست تشخیص دهند و بر مبنای آنها تصمیم بگیرند؛ آنچه اتفاق می افتد را تبیین کنند. این حق مردم است که مسایل را شفاف بدانند.1401/03/25
08:16:10
0.0 از 5
3048
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵