مجلس ایران دات كام
بیاتی:

برخی کارمندان ادارات استان مرکزی چوب لای چرخ سرمایه گذار می گذارند

برخی کارمندان ادارات استان مرکزی چوب لای چرخ سرمایه گذار می گذارند

مرکزی نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز در ادارات اراده ای برای جذب سرمایه گذار وجود ندارد و متاسفانه برخی کارمندان نه تنها کار انجام نمی دهند بلکه چوب لای چرخ سرمایه گذار می گذارند.ولی اله بیاتی روز شنبه ۲۱ خرداد در جلسه شورای اداری استان مرکزی اظهار نمود: امروز دولت، مجلس و دستگاه قضایی همه با هم در میدان خدمت گذاری به مردم قرار دارند، رهبر معظم انقلاب هم شاخصهای خدمت به مردم را هم بیان فرمودند که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با تکیه بر این که همه باید کمک دهند تا شرایطی که به واسطه جراحی اقتصادی در کشور ایجاد شده، به خوبی اجرا شود اضافه کرد: همه باید بدانند شهدا بر اعمال و رفتار ما ناظر هستند، بنابراین باید با روحیه جهادی و انقلابی در راه تحقق سیره شهدا حرکت کنند.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مدیران استان مرکزی تنها مدیر شهر اراک نیستند و باید همه شهرستان ها را ببینند و سفرهای شهرستانی منظم را در برنامه خود داشته باشند، البته این سفرهای شهرستانی نباید صرفاً در حد یک مأموریت باشد بلکه باید با برنامه و در جهت رفع مشکلات باشد.

نماینده مردم تفرش، آشتیان و تفرش در مجلس افزود: تمام نیازمندی های شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان شناسایی و به سند تبدیل گشته و بطور قطع همه مشکلات با اراده و برنامه قابل حل است.

وی در مورد جذب سرمایه گذار در استان بیان نمود: امروز در ادارات اراده ای برای جذب سرمایه گذار وجود ندارد، شاید شعار در این حوزه داده شود، اما در عمل این اراده وجود ندارد. متاسفانه برخی کارمندان نه تنها کار انجام نمی دهند بلکه چوب لای چرخ سرمایه گذار می گذارند.

بیاتی افزود: ما بعنوان نماینده مجلس نظارت خویش را به خوبی انجام می دهیم و انتظار داریم مدیران استانی و شهرستانی هم برنامه ای برای جذب سرمایه گذار داشته باشند.

نماینده مردم تفرش، اشتیان و فراهان در مجلس در مورد دانشگاه تفرش، با اشاره به اینکه این دانشگاه توسط وزیر علوم بعنوان دانشگاه مستقل اعلام شده و می تواند برای کشور و استان مفید باشد، افزود: به تازگی از جانب وزیر علوم ۲۰۰ هکتار زمین دانشگاه به پارک علم و فناوری اختصاص پیدا کرده که تقاضا داریم کمک لازم جهت شکل گیری این مجموعه صورت گیرد، همینطور ۲۰۰ هکتار زمین هم برای راه اندازی شهرک گلخانه ای اختصاص پیدا کرده است.
1401/03/21
22:09:52
0.0 / 5
265
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳