مجلس ایران دات كام
معاون امور مجلس رئیس جمهور:

مزیت های گردشگری کلیبر باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد

مزیت های گردشگری کلیبر باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد

به گزارش مجلس ایران دات کام معاون امور مجلس رییس جمهور اظهار داشت: مزیت های گردشگری کلیبر باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید محمد حسینی ظهر پنج شنبه در شورای اداری شهرستان کلیبر با اشاره به اینکه مردم برای ما خیلی اهمیت دارد، اظهار داشت: دولت آیت الله رئیسی، دولت مردمی پرکار و صادق الوعد است و با برنامه ریزی، پشتکار و مجاهدت شبانه روزی دنبال حل مشکلات و تغییر وضعیت موجود به نفع مردم است.
سید محمد حسینی خطاب به مدیران شهرستان اضافه کرد: کار و تلاش شبانه روزی شخص رییس جمهوری و حتی شوراهای عالی کشور کافی نیست و در کنار رییس جمهور همه باید با جدیت کار و در تحول به نفع مردم تلاش کنند.
وی با تاکید بر این که الان وقت کار و مجاهدت است، اشاره کرد: اگر در دوره ی گذشته در دستگاه اجرائی رخوت حاکم بود الان و در این شرایط عزم شما مدیران برای و حل مشکلات باید جزم تر باشد.
حسینی در ادامه با تاکید بر لزوم تهیه ی طرح آمایش سرزمینی، از استان هرمزگان بعنوان نمونه ای موفق دراین زمینه یاد و اشاره کرد: باید روند فعالیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی و زمینه ی فعالیت آسان آنها فراهم گردد تا بدون گرفتاری و پیچ و خم های اداری بتوانند فعالیت کنند و در این جهت دولت اهتمام ویژه ای برای رفع موانع و تسهیل اعطای مجوزهای لازم دارد. چون لازمه ی رسیدن به رشد ۸ درصدی که دولت در بودجه پیش بینی کرده، تحقق این سرمایه گذاری ها است.
وی سفرهای استانی را زمینه ساز رشد متوازن در سراسر کشور دانست و اشاره کرد: پی گیری مصوبات سفر ماموریت معاون اجرائی رییس جمهوری است و مرتضوی تخصیص اعتبارات مصوب در مسافرت را با جدیت پی گیری می کند.
حسینی از جاذبه های گردشگری و طبیعی کلیبر بعنوان یک مزیت نام برد و اظهار داشت: مزیت های این شهرستان در زمینه ی گردشگری باید مورد توجه جدی تر قرار گرفته، زیرساخت های لازم هم برای بهره مندی مردم و منطقه از آثار و برکات فراوان اقتصادی گردش گری برقرار شود.


منبع:

1401/03/16
09:22:33
0.0 از 5
3269
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱