مجلس ایران دات كام

تاکید مجمع نمایندگان تهران بر اولویت دادن به حل لطمه ‎های اجتماعی در استان تهران

تاکید مجمع نمایندگان تهران بر اولویت دادن به حل لطمه ‎های اجتماعی در استان تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری نشست مشترک مجمع نمایندگان تهران با معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و فرمانداران شهرستان های استان تهران آگاهی داد و اظهار داشت: در این نشست بر ضرورت رسیدگی به لطمه های اجتماعی و فرهنگی موجود در مناطق مختلف لطمه پذیر تهران تاکید گردید.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا در توضیح نشست ظهر امروز مجمع نمایندگان استان تهران با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و فرمانداران تهران، ری، شمیرانات و پردیس اظهار داشت: در این نشست به مسائل و معضلات استان تهران پرداخته شد و برنامه های استانداری تهران و فرمانداران برای مقابله با معضلات خصوصاً در زمینه لطمه های اجتماعی مورد رسیدگی و ارزیابی قرار گرفت.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس اضافه کرد: در این جلسه درباب تشکیل قرارگاه اجتماعی در استان تهران برای مقابله با این لطمه ها بحث و بررسی های کارشناسی صورت گرفت و قرار شد قرارگاه اجتماعی استان تهران که مسئولیت آن در شهر تهران با شهردار بوده و در سایر شهرستان ها با فرمانداران است، اولویت بندی شده و کار ساماندهی با در نظر داشتن این اولویت ها صورت گیرد.
وی افزود: در نشست امروز بر ضرورت رسیدگی به لطمه های اجتماعی و فرهنگی موجود در مناطق مختلف لطمه پذیر تهران تاکید شد و فرمانداران نیز هر یک بصورت مجزا برنامه های خود در حوزه مقابله با لطمه ها و چالش های شهرستان خودرا بیان نمودند. همین طور درباره موضوعات مختلف از قبیل ساختار اداری تهران و همین طور تقسیمات کشوری نیز بحث و بررسی صورت گرفت.
خضریان اضافه کرد: همین طور در این جلسه قرار شد با همراهی مسئولان استانی، فرمانداران و اعضای مجمع نمایندگان، نشست هایی که تا حالا در سطح مساجد برگزار شده با انسجام بیشتر و با تشکیل یک دبیرخانه مشترک برای احیای مسایل و مشکلات اجرا شود.1401/02/26
19:30:44
0.0 از 5
3231
تگهای خبر: مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳