مجلس ایران دات كام
نوروزی در صحن مجلس:

رایزنی وزیر صمت برای عدم واردات خودرو

رایزنی وزیر صمت برای عدم واردات خودرو

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس اظهار داشت: وزیر صمت وعده ارزانی خودرو را داد اما برای وارد نشدن خودرو رایزنی کرد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۳۰ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، اظهار داشت: شنیده می شود دولت در اجرای رتبه بندی معلمان سخت گیری می کند. وزیر آموزش و پرورش باید پای کار بیاید و اجازه چنین برخوردهایی را ندهد.
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی و اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری ضروری می باشد.
وی افزود: باید به وضعیت اقشار لطمه پذیر مانند روستاییان، عشایر و مددجویان و دهک های پایین جامعه رسیدگی شود. باید تدابیری اندیشیده شود که تعرفه پزشکی مشکلی برای اقشار لطمه پذیر و بازنشستگان ایجاد نکند.
نوروزی اشاره کرد: قیمت دارو بالا رفته و بهای شیرخشک ۱۶۰ درصد بالا رفته است. چگونه می توانیم با گرانی و تورم فعلی، افزایش جمعیت داشته باشیم؟ در قانون تعالی جمعیت زیرساخت هایی دیده شده است که باید اجرائی شود.
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی رها شده است و در زیرمجموعه های این وزارتخانه فعالیتی صورت نمی گیرد.
وی با اعلان اینکه باید از سال قبل اقدامات لازم برای ساخت دو میلیون مسکن شروع می شد، اشاره کرد: قیمت مسکن بالا رفته و این که وزارتخانه تنها در ۴ استان برای ساخت مسکن زمین گرفته است، کافی نیست. باید اقدامات لازم برای تامین مسکن جوانان مجرد و مستأجران صورت گیرد.
نوروزی با اعلان اینکه وزیر صمت وعده ارزانی خودرو را داد اما برای وارد نشدن خودرو رایزنی کرد، افزود: چرا قیمت خودروی داخلی افزایش افسارگسیخته دارد و قیمت پراید که انسان را به کام مرگ می کشاند، به ۱۹۹ میلیون تومان رسیده است؟
وی اشاره کرد: متاسفانه بازار ارز رها شده و نرخ ارز طی یک ماه از ۲۴ هزار تومان به ۲۸ هزار تومان رسیده است.


منبع:

1401/01/31
10:02:03
0.0 از 5
3391
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دولت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳