مجلس ایران دات كام
نیكزاد در صحن علنی مجلس:

آزادی از نوع اروپا آزادی نیست بلکه دیکتاتوری مطلق است

آزادی از نوع اروپا آزادی نیست بلکه دیکتاتوری مطلق است

به گزارش مجلس ایران دات کام نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آزادی از نوع اروپا آزادی نیست بلکه دیکتاتوری مطلق است و ما بیش از این از غرب و اروپا در باب آزادی انتظار نداریم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (یکشنبه ۲۸ فروردین) در صحن علنی مجلس طی تذکری شفاهی اظهار داشت: بار دیگر در کشور سوئد عده ای نابخرد به حریم مقدس قرآن توهین کردند. جالب است برخی دولتمردان این کشور این توهین را تحت عنوان آزادی توجیه کرده اند. این چه منطقی است که انتقاد از هولوکاست را برنمی تابد اما توهین به قرآن را مجاز می شناسد.
سلیمی اشاره کرد: این چه منطقی است اگر کسی اختیار را بخواهد حجاب را انتخاب نماید با آن برخورد می کنند و این چه منطقی است که به اسم آزادی از تروریست های منافق حمایت می کنند. اینها منطق های پوسیده و غیرقابل دفاعی هستند.
نماینده مردم محلات در مجلس در ارتباط با بخشنامه رتبه بندی معلمان اظهار نمود: بخشنامه ای که برای رتبه بندی معلمان نوشته شده نمی تواند خواسته نمایندگان را برطرف کند وزیر مربوطه باید دراین زمینه تجدید نظر کند.
علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر سلیمی اظهار داشت: آزادی از نوع اروپا آزادی نیست بلکه دیکتاتوری مطلق است.
وی اشاره کرد: این که توهین به قرآن کریم را به منزله آزادی می شناسند این دیکتاتوری مطلق است و ما بیش از این در باب آزادی از غرب و اروپا انتظار نداریم.


منبع:

1401/01/28
22:43:01
0.0 از 5
850
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام