مجلس ایران دات كام
رشیدی كوچی:

کمیسیون جدیدی برای طرح صیانت تشکیل نمی گردد

کمیسیون جدیدی برای طرح صیانت تشکیل نمی گردد

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس، تصریح کرد: فرایند گذشته در بررسی طرح صیانت تکرار نخواهد شد و اگر کمیسیون جدیدی هم شکل بگیرد صرفاً برای جمع بندی نهایی گزارش طرح و آماده سازی آن برای عرضه به صحن مجلس است.


جلال رشیدی کوچی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به رای استمزاجی مجلس در جلسه غیرعلنی برای بازگشت طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به صحن مجلس و سرنوشت پیش روی این طرح، بیان نمود: بنده بارها تاکید کردم مهم ترین مزیت بررسی این طرح در صحن مجلس، شفافیت آن خواهد بود و در مورد هر بند آن به جای این که ۲۰ نفر نظر بدهند، ۲۹۰ نفر از نمایندگان نظر خویش را عرضه خواهند کرد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: شفافیت در بررسی این طرح بسیار مهم می باشد. اما حالا تصمیم با هیات رئیسه مجلس است که این طرح به چه شکلی و در چه زمانی بررسی شود. ما هم منتظر نظر هیات رئیسه خواهیم ماند.
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: بطور قطع دیگر کمیسیونی به معنای گذشته جهت بررسی این طرح ذیل اصل ۸۵ قانون اساسی تشکیل نخواهد شد و اگر هم کمیسیون جدیدی تشکیل گردد، برای جمع بندی طرح و ارائه گزارش آن برای رسیدگی در صحن مجلس خواهد بود. فرآیندی که در بررسی این طرح در گذشته طی شد دیگر تکرار نمی گردد.
منبع:

1401/01/24
13:21:39
0.0 از 5
3387
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳