مجلس ایران دات كام
میزبانی كیش منتفی است؛

تهران میزبان هیات اجرایی شورای المپیك آسیا شد

تهران میزبان هیات اجرایی شورای المپیك آسیا شد

مجلس ایران دات كام: نشست آتی اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی شورای المپیك آسیا سال آینده و در تهران انجام خواهد شد. قبل از این جزیره كیش بعنوان گزینه اصلی برای برگزاری این نشست مطرح شده بود.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، از زمان مطرح شدن درخواست ایران برای برگزاری نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی شورای المپیك آسیا (OCA)، از جزیره كیش بعنوان گزینه اصلی برای میزبانی نام برده می شد این در حالیست كه بعد از بررسی های صورت گرفته، برگزاری اجلاس مورد نظر در این جزیره بطور كامل منتفی شد.
طبق تصمیم گیری صورت گرفته در كمیته ملی المپیك، مقرر است نشست آتی اعضای هیات رئیسه و اجرایی OCA در تهران اجرا شود. اردیبهشت ماه سال ۹۹ زمان در نظر گرفته شده برای این اجلاس است.
ایران قبل از این هم میزبان اجلاس شورای المپیك آسیا بود. آن اجلاس هم در تهران اجرا شد.
به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، مهرماه گذشته و در جریان نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی شورای المپیك آسیا (OCA) كه در قطر برگزار شد، درخواست رسمی ایران برای برگزاری نشست آتی این اعضا مطرح و با اكثریت آرا به تصویب رسید.
البته درخواست اولیه میزبانی نشست هیات اجرایی شورای المپیك آسیا سال قبل از طرف سیدرضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك مطرح و مورد پیگیری قرار|گرفت كه شیخ احمد رئیس شورای المپیك آسیا ضمن قول مساعد در این زمینه در نشست هیات رئیسه امروز شورای المپیك آسیا در دوحه قطر، با رای موافق اكثریت اعضا میزبانی دوره بعدی نشست OCA به طور نهایی و رسمی به ایران اعطا گردید.


منبع:

1398/08/28
09:01:45
5.0 از 5
10332
تگهای خبر: پیگیری , تصویب , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام