مجلس ایران دات كام
آصفری:

جنایت انجام شده ضد ملت فلسطین با هیچ جنایتی قابل مقایسه نیست

جنایت انجام شده ضد ملت فلسطین با هیچ جنایتی قابل مقایسه نیست

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی ۷۰ سال است که مردم بی گناه فلسطین را به خاک و خون کشیده و این جنایتی که ضد ملت فلسطین صورت گرفته با هیچ جنایتی قابل مقایسه نیست.


محمدحسن آصفری در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به مظلومیت مردم فلسطین و اهمیت روز قدس، بیان نمود: جمهوری اسلامی همواره کشتار مردم بی گناه در دنیا را محکوم می کند، حال این جنایت ضد مردم فلسطین باشد یا ضد مردم اوکراین یا مردم یمن صورت گیرد. هیچ فردی نباید به خود اجازه دهد تا در امور کشوری دخالت کرده و مردم بی گناه را از بین ببرد. خون همه مردم دنیا به یک اندازه قیمت دارد، چه زردپوست، چه سفید پوست و چه مسلمان و غیر مسلمان همگی محترم هستند.
ایشان در ادامه با اشاره به اینکه شرایط مردم فلسطین با مردم اوکراین اصلا قابل قیاس نیست، اظهار نمود: حدود ۷۰ سال است که مردم بی گناه فلسطین را به خاک و خون کشیده و نه تنها آنها را تحت فشار گذاشته اند بلکه اموال آنان و خانه های این مردم را تصرف کرده اند. جنایتی که ضد ملت فلسطین در طول ۷۰ سال قبل صورت گرفته با هیچ جنایتی قابل مقایسه نیست.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: اتحاد ملت های مسلمان در روز قدس مانع دستیابی رژیم صهیونیستی به اهداف شوم خود بوده و به عاملی برای وحشت این رژیم تبدیل گشته است از طرفی رژیم صهیونیستی اصلا دولت نیست، بلکه یک جریان است که سالیان سال است مردم بی گناه فلسطین را به خاک و خون کشیده است. از نظر بنده آنچه که تا به امروز سبب شده تا رژیم صهیونیستی به اهداف خود دست نیابد، مقاومت ملت فلسطین و از طرفی حمایتی است که ملت های مسلمان دنیا از مردم فلسطین داشته اند.
آصفری در انتها تصریح کرد: نماد انزجار از رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از مردم فلسطین روز قدس است. از نظر بنده رژیم صهیونیستی از اتحاد و انسجامی که بین ملت های مسلمان در روز قدس شکل می گیرد، وحشت دارد. بایستی روز قدس بعنوان نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از مردم فلسطین در دنیا زنده نگه داشته شود تا رژیم صهیونیستی به اهداف خود دست نیابد.
منبع:

1401/01/23
10:46:52
0.0 از 5
3183
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲