مجلس ایران دات كام
وزیر كار مطرح كرد؛

طراحی داشبورد مدیریتی بمنظور طرح های اشتغال آفرین

طراحی داشبورد مدیریتی بمنظور طرح های اشتغال آفرین

به گزارش مجلس ایران دات کام وزیر کار اظهار داشت: با نمایندگان مجلس توافقی شد در خصوص این که منابع مالی تخصیص داده شده برای تولید و اشتغال در تبصره های 16 و 18 بودجه، ذیل زیست بوم اشتغال هزینه شود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت اله عبدالملکی در برنامه های وزارت کار در مورد شعار سال در جلسه با نمایندگان تشریح شد، اظهار نمود: در سال ۱۴۰۱ در زمینه اشتغال برنامه ها مبتنی بر زیست بوم ملی اشتغال خواهد بودکه مصوبه شورای اشتغال است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: در این راستا نیز تاکید اصلی بر فناوری، مهارت و بازار است که بخش بزرگی از مساله اشتغال را حل می کنند.
وی افزود: با نمایندگان مجلس توافقی شد در خصوص این که منابع مالی تخصیص داده شده برای تولید و اشتغال در تبصره های ۱۶ و ۱۸ بودجه، ذیل زیست بوم اشتغال هزینه شود که در این رابطه از پول پاشی ها اهتزار خواهیم کرد و هزینه ها مبتنی بر پروسه زیست بوم خواهد بود.
عبدالملکی اظهار داشت: همین طور امسال روی تک تک طرح های اشتغالی که اجرا می شود نظارت برخط خواهیم داشت که در همین رابطه یک داشبورد مدیریتی درحال طراحی است.
وی با اعلان اینکه تثبیت مشاغل از دیگر مسائل مورد تاکید دولت می باشد، اظهار نمود: یک بسته مهم برای تثبیت و توسعه اشتغال برای سال جاری طراحی شده که مراحل نهایی تصویب را در دولت می گذارند.


منبع:

1401/01/16
09:57:57
0.0 از 5
3385
تگهای خبر: بودجه , تصویب , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳