مجلس ایران دات كام
فیروزی پوربادی بیان كرد

چگونه تصادفات جاده ای را کاهش دهیم؟

چگونه تصادفات جاده ای را کاهش دهیم؟

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با همکاری راهداری و نیروی انتظامی به همراه مردم میتوان تصادفات جاده ای را در روزهای نوروز کم کرد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفتگو با ایسنا، درباره تمهیداتی که برای امنیت سفر در روزهای نوروز باید اندیشیده شود، بیان نمود: به منظور تأمین امنیت و ایمنی جاده های شهرهای مسافرپذیر در روزهای نوروز و پیشگیری از وقوع تصادفات لازم است که هم راهداری و هم نیروی انتظامی تلاش خویش را به کار گیرند، اگر نقاطی از طریق ها نیازمند ترمیم یا اصلاح است باید پیش از آغاز سفرها اقدامات لازم صورت گیرد.
وی در ادامه اظهار نمود: باید تمام تلاش به کار گرفته شود تا در نقاط حادثه خیز جاده ها ایمنی به بالاترین حد ممکن برسد. ایستگاه های سیاری که پلیس در جاده ها برپا می نماید خود عامل موثری در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در طول سفر و در جاده ها است. خود رانندگان هم باید تدابیر لازم را داشته باشند و با استراحت کافی به رانندگی بپردازند.
مردم در سفرهای نوروزی رعایت پروتکلهای بهداشتی را فراموش نکنندنماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: از طرفی با عنایت به شیوع بیماری کرونا هم لزوم دارد مردم پروتکلهای بهداشتی را در مسافرت رعایت نمایند. بهتر است مردم در گردهمایی ها و تجمع ها در روزهای سفر کمتر حضور داشته باشند و چه در زمینه مصرف مواد غذایی و چه در زمینه استفاده از ماسک مردم باید به نکات بهداشتی و پروتکل ها توجه داشته باشند. با رعایت پروتکل ها است که مردم می توانند سفری ایمن و خوشی را تجربه کنند.
منبع:

1401/01/01
12:51:30
0.0 از 5
3510
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴