مجلس ایران دات كام
با توجه به تاكیدات رهبری

طرحهای بنزینی فراكسیون امید از دستور كار خارج شد

طرحهای بنزینی فراكسیون امید از دستور كار خارج شد

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم تهران و سخنگوی فراكسیون امید اعلام نمود طرحهای این فراكسیون درباره لغو افزایش تدریجی قیمت بنزین و تك نرخی آن به علت تاكیدات بامداد امروز مقام معظم رهبری از دستور كار خارج شد.


فاطمه سعیدی سخنگوی فراكسیون امید با بیان این كه دو طرح این فراكسیون درباره لغو افزایش تدریجی قیمت بنزین و تك نرخی آن به دلیل تاكیدات صبح امروز مقام معظم رهبری از دستور كار خارج شد، گفت: این فراكسیون از هیئت رئیسه مجلس خواستار حضور روسای قوا در مجلس برای همفكری جهت اجرای این طرح و رفع نواقص آن شدند.
 
فاطمه سعیدی در توضیح وضعیت طرح‌های فراكسیون امید برای لغو افزایش قیمت بنزین گفت: شورای  مركزی فراكسیون امید با توجه به نظرات كارشناسی كمیته‌های تخصصی طرحی سه فوریتی برای لغو افزایش قیمت بنزین و به دنبال آن افزایش تدریجی آن از طریق بودجه سنواتی را تهیه كرده بود كه با توجه به تاكیدات صبح امروز مقام معظم رهبری این طرح از دستور كار خارج شد.
 
وی افزود: فراكسیون امید همچنین طرح دو فوریتی دیگری تهیه كرده بود كه بر مبنای آن بنزین تك نرخی با نرخ 1500 تومان عرضه شود این طرح هم به دلیل تاكیدات امروز رهبر معظم انقلاب از دستور كار خارج شد.
 
سخنگوی فراكسیون امید در ادامه با تاكید بر لزوم  كنترل قیمت‌ها افزود: دولت و كلیه نهادهای نظارتی باید بر كنترل قیمت سایر كالاها اهتمام جدی داشته باشند دولت باید از خانوارهایی كه از لحاظ معیشتی با سختی مواجهه هستند حمایت كنند و هر چه سریعتر اقدامات عملی را انجام دهد.
 
سعیدی ادامه داد: فراكسیون امید طی درخواستی از هئیت رئیسه مجلس خواستار حضور روسای قوا در مجلس شد تا ضمن تعامل و همفكری با نمایندگان نقایص این طرح برطرف شود.
 
وی در پایان خاطرنشان كرد: اعتراض حق مدنی است، البته باید مرز بندی با جریاناتی كه به دنبال سوء استفاده از اعتراض مردم هستند صورت گیرد ما از مردم می‌خواهیم ضمن حفظ آرامش به نهادهای مسئول اطمینان كرده و از بروز اتفاقاتی همچون خسارت وارد كردن به اموال عمومی خودداری كنند.

 

1398/08/26
11:49:33
2.5 از 5
10954
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳