مجلس ایران دات كام
تقی پور در صحن مجلس مطرح كرد؛

کارشکنی بر سر راه طرح صیانت

کارشکنی بر سر راه طرح صیانت

به گزارش مجلس ایران دات کام رییس کمیسیون مشترک بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی اظهار داشت: برخی از دوستان تلاش کردند تا جلسات این کمیسیون تشکیل نشود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، رضا تقی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۳ اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، اظهار داشت: متاسفانه تعدادی از همکارانم به وظایف خود عمل نمی کنند و با حق و حقوق نمایندگی مجلس آشنا نیستند. از زمان تشکیل کمیسیون مشترک جهت بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی های زیادی روبرو شدیم و تعدادی از دوستان تلاش کردند تا جلسات این کمیسیون تشکیل نشود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: حتی در هفته های گذشته که بررسی بودجه در صحن مجلس مطرح نبود، تعدادی از نمایندگان به جلسات کمیسیون مشترک جهت بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی نیامدند تا جلسات کمیسیون تعطیل شود.
رئیس کمیسیون مشترک بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی اظهار داشت: نباید اجازه داد تا حرف های خلاف واقع از تریبون مجلس زده شود. در کجای بخشنامه گفته شده تا جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه تعطیل شود؟ این کار دیکتاتوری مدرن است که یک نفر تصمیم بگیرد و بخواهد جلسات کمیسیون را تعطیل کند.
تقی پور گفت: تعدادی از صحبت ها در مجلس شورای اسلامی خوراک برای رسانه های بیگانه می شود و باید اجازه داده شود تا مجلس مسیر کارشناسی خودش را طی نماید. این که مجلس را به توپ ببندید، راه حل درستی نیست و خیلی از افراد در این راه موفق نشدند. از همه همکاران دعوت می کنم در جلسه کمیسیون مشترک حضور پیدا کنند.
گفتنی است، غلامرضا نوری قزلچه امروز در تذکری گفته بود که در زمان بررسی بودجه، همه طرح ها و لوایح باید متوقف شود و بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی باید به پس از تصویب لایحه بودجه موکول گردد.


منبع:

1400/12/03
12:50:19
0.0 از 5
963
تگهای خبر: بودجه , تصویب , طرح , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام