مجلس ایران دات كام
در دیدار با مولوی عبدالحمید

رحیمی: بزرگان اهل سنت به وظیفه خود عمل کردند حال نوبت آقای رئیسی است

رحیمی: بزرگان اهل سنت به وظیفه خود عمل کردند حال نوبت آقای رئیسی است

یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس در دیدار با امام جمعه اهل سنت زاهدان اظهار داشت: بزرگان اهل سنت به وظیفه ملی و اسلامی خود به درستی عمل کردند؛ نوبت آقای رئیسی و اصول گراهاست که منطبق با منافع ملی تصمیم بگیرند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی عضو فراکسیون اهل سنت مجلس در این دیدار که بامداد امروز در تهران انجام شد و به برخی مسائل و مشکلات و مطالبات اهل سنت ایران پرداخته شد، اظهار داشت: اهل سنت ایران با مشارکت بالا در انتخابات و پشتیبانی از آقای رئیسی فرصت ارزشمندی را در اختیار اصول گرایان قرار داده اند.
وی اضافه کرد: اگر عقلانیتی در مجموعه اصول گرایان حاکم باشد می توانند با بکارگیری شایستگان اهل سنت در پست های کلیدی؛ این سرمایه عظیم رای مردمی و حمایت را برای آینده نیز حفظ کنند اما اگر درایت و عقلانیتی به خرج ندهند و اسیر تنگ نظری ها شوند نظام را از پشتوانه مردمی ارزشمندی محروم می کنند.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همین طور اظهار داشت: بزرگان اهل سنت به وظیفه ملی و اسلامی خود به درستی عمل نمودند؛ نوبت آقای رئیسی و اصول گراهاست که منطبق با منافع ملی تصمیم بگیرند.1400/11/29
12:12:45
0.0 از 5
3430
تگهای خبر: انتخابات , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲