مجلس ایران دات كام
رشیدی كوچی:

مردم در اسرع وقت واکسن بزنند

مردم در اسرع وقت واکسن بزنند

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: متخصصان درمانی تاکید دارند که دز سوم واکسن ایمنی بالایی در مقابل امیکرون ایجاد خواهد کرد، پس همه باید در نخستین فرصت واکسن را دریافت نمایند.


جلال رشیدی کوچی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شروع موج ششم کرونا و تاکید مقام معظم رهبری بر تزریق واکسن، بیان کرد: همان طوری که آمارها نشان میدهد کشور با موج ششم کرونا درگیر شده و آمار مبتلایان و فوت شدگان درحال افزایش است. درست است که قدرت کشندگی در سویه امیکرون پایین تر است و درگیری بدن با بیماری کاهش پیدا کرده است، اما بگفته کارشناسان سرعت انتقال این سویه و همه گیری آن بمراتب بیشتر است.
واکسن نزده ها برای سلامتی دیگران در اسرع وقت واکسیناسیون خودرا تکمیل کنند
ایشان سپس اظهار نمود: نباید درباب این سویه ساده انگاری صورت گرفته و در رعایت پروتکلهای بهداشتی کوتاهی شود. از طرف دیگر بحث واکسیناسیون نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، افرادی که واکسن نزدند نه فقط به خاطر خودشان بلکه به خاطر حفظ سلامتی دیگران باید در اسرع وقت واکسیناسیون خودرا تکمیل کنند.

در تزریق واکسن تعلل نشود
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: متخصصان این حوزه تاکید دارند که دُز سوم واکسن ایمنی بالایی در مقابل امیکرون ایجاد خواهدنمود پس همه باید واکسن را دریافت نمایند، نباید در تزریق واکسن تعلل شود. همان طوری که مقام معظم رهبری تاکید نمودند که دز سوم واکسن را نیز دریافت کرده اند و نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی مقید می باشند ما نیز باید ایشان را الگو قرار داده و در تزریق واکسن تعلل نکنیم.
منبع:

1400/11/27
19:45:16
0.0 از 5
3621
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام