مجلس ایران دات كام
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی:

بسیاری از مسؤلان سرجای خودشان نیستند

بسیاری از مسؤلان سرجای خودشان نیستند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از مسؤلان ما سرجای خودشان نیستند، کارشناس عمران را برای قوه قضاییه و کارشناس کشاورزی را برای راه و شهرسازی را برده اند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی بامداد شنبه در جلسه هم اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با جامعه صنعتگران استان اصفهان ضمن تبریک اعیاد ماه رجب با اشاره به اینکه تا دولت به بخش خصوصی واقعی توجه نکند و کارها را به صورت واقعی به این بخش واگذار نکند مشکلات صنایع حل نمی گردد، عنوان کرد: بیشتر از ۵۰ درصد از بودجه دولت صرف شرکتهای دولتی می شود و بیشتر از ۹۵ درصد از این شرکت ها زیان ده هستند.
وی با اشاره به اینکه در کشور صنایعی که مشکلات دولت را حل می کنند تحت فشار هستند، اضافه کرد: من مخالف افزایش قیمت انرژی برای صنایع هستم چون که این امر منجر به افزایش قیمت در دیگر بخش ها هم می شود.
افزایش قیمت انرژی صنایع منجر به افزایش بیکاری شده است
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش قیمت انرژی در شهرک های صنعتی استان اصفهان منجر به افزایش بیکاری شده است، افزود: باید توجه داشت که فشار به صنعت منجر به بردن سرمایه ها در بخش های دیگر می شود و برای مثال پول را برای خرید و فروش ارز و طلا و … می شود.
وی با اشاره به اینکه متأسفانه مجلس اشتباه می کند و دولت اشتباهات بزرگ تر دارد، افزود: باید از بین صنعتگران وزرا را انتخاب کنند و یا حداقل از افراد با تجربه بعنوان مشاور در وزارت خانه ها استفاده گردد.
حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی رفتارهای مسؤلان ما اشتباه است، افزود: در بخش مالیات شاهد برخی رفتارهای اشتباه هستیم که منجر به تعطیلی صنایع شده است.
فعالان صنعتی اصفهان زمین گیر شده اند
وی با اشاره به اینکه خیلی از فعالان صنعتی در استان اصفهان زمین گیر شده اند، اظهار داشت: دولت باید به مشکلات این صنایع رسیدگی کند، نخستین بودجه دولت و مجلس همسو درحال تصویب است و اگر مشکل پیدا شود هیچ توجیهی نخواهیم داشت.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه بسیاری از مسؤلان ما سرجای خودشان نیستند، اظهار داشت: کارشناس عمران را برای قوه قضاییه و کارشناس کشاورزی را برای راه و شهرسازی را برده اند و این درد بزرگی است.
وی با اشاره به اینکه گفته شد که ایران خودرو می تواند سه میلیون خودرو تولید نماید و حتی صادرات هم داشته باشیم، اظهار داشت: این در شرایطی است که ما توان تولید ۳۰۰ هزار خودرو را هم نداریم، آش خودرو در کشور بسیار شور شده است به اندازه ای که رهبر معظم انقلاب هم در این حوزه ورود کرده و تذکر دادند.
حجت الاسلام موسوی لارگانی با اشاره به اینکه زمان بر بودن صدور مجوزها بسیار تأسف برانگیز است، اظهار داشت: باید در این حوزه بازبینی صورت گیرد.

1400/11/24
11:30:48
0.0 از 5
3073
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام