مجلس ایران دات كام
سلیمی :

مردم از منافقین نفرت دارند

مردم از منافقین نفرت دارند

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: مردم ایران با همه سلایق سیاسی، نسبت به گروهک منافقین نفرت دارند چون که در کارنامه آنان جز جاسوسی برای بیگانگان و کشتار مردم بی گناه چیزی دیده نمی گردد.حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به هک صدا و سیما و پخش تصاویر و شعارهای سرکرده منافقین، عنوان کرد: منافقین از آنچه تصور می کنند، بدنام تر هستند. در کارنامه ننگین آنان ترور هزاران نفر از مردم کوچه و خیابان دیده می شود.
وی بیان نمود: علاوه بر این، منافقین با جنایتکارانی چون صدام نشست و برخاست داشتند و در زمان جنگ به صدام کمک کردند. در واقع، گروهک منافقین در زمان جنگ تحمیلی با دشمنان جمهوری اسلامی ایران همکاری کردند و جز خیانت در پرونده و کارنامه آنان هیچ چیز دیگری ثبت نشده است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: منافقین کسانی هستند که برای سازمان های اطلاعات بیگانگان جاسوسی می کنند و در این حوزه ید طولایی دارند. آنان برای به دست آوردن پول و ثروت هر خیانتی را ضد ایران انجام می دهند.
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی افزود: منافقین یک روز شعار مبارزه با امپریالیسم سر می دادند و سوال ما از آنان این است که امروز آن شعارهای پرطمطراق کجاست؟ منافقین بعنوان عامل سازمان جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونسیتی کار می کنند و هر اقدامی را برای خوش خدمتی به اربابان جنایتکارشان انجام می دهند.
سلیمی متذکر شد: بعضی از کشورهای غربی امکانات زیادی را در اختیار گروهک منافقین قرار می دهند و منافقین هم از این امکانات در جهت ترور مردم بی گناه استفاده می نمایند. کشورهای اروپایی که همواره دم از مقابله با تروریسم می زنند، باید توضیح دهند که به چه علت از گروهک منافقین که تروریست های حرفه ای هستند، حمایت و پشتیبانی می کنند؟ منافقین از این امکانات غربی ها در جهت ترور و خرابکاری استفاده می نمایند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اقدام این جنایتکاران در هک صدا و سیما بی پاسخ نخواهد ماند، خاطرنشان کرد: اربابان منافقین حتما در این قضیه دست داشتند و از آنان برای انجام این کار پشتیبانی فنی و مالی کردند. لازم است پاسخ محکم، قاطع و دندان شکنی به منافقین و اربابان آنان به سبب این خرابکاری داده شود.
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ایران با همه سلایق سیاسی، نسبت به گروهک منافقین نفرت دارند چون که در کارنامه آنان جز جاسوسی برای بیگانگان، دریوزگی برای سازمان های جاسوسی و کشتار مردم بی گناه چیزی دیده نمی گردد.
وی خاطرنشان کرد: چندی قبل هم شاهد حمله سایبری به سیستم های پمپ بنزین کشورمان بودیم که این اتفاقات نشان داده است باید پدافند غیرعامل در کشورمان بیشتر جدی گرفته شود.


منبع:

1400/11/08
20:29:28
0.0 از 5
3419
تگهای خبر: پرونده , حكم , سیستم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵