مجلس ایران دات كام
نقدعلی در نطق میان دستور:

ذخایر راهبردی کشور وضع مطلوبی دارد

ذخایر راهبردی کشور وضع مطلوبی دارد

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم خمینی شهر در مجلس اظهار داشت: بالابردن ذخایر احتیاطی که در آخر دولت دوازدهم به حداقل خود رسیده بود از دیگر نقاط قوت دولت سیزدهم است و امروز در ذخایر راهبردی وضعیت مطلوبی داریم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه ۶ بهمن)، در جلسه علنی مجلس در نطق میان دستور با اشاره به نقاط قوت دولت سیزدهم، خطاب به رییس جمهور اظهار داشت: تعدادی از نقاط قوت مثل دیپلماسی فعال در عرصه اقتصادی خصوصاً با کشورهای همسایه و قراردادهای بر زمین مانده با چین و روسیه وجود دارد که امید است منجر به گشایش های اقتصادی شود.
نقدعلی، بالابردن ذخایر احتیاطی که در آخر دولت دوازدهم به حداقل خود رسیده بود را از دیگر نقاط قوت دولت سیزدهم دانست و بیان کرد: امروز در ذخایر راهبردی وضعیت مطلوبی داریم.
وی اشاره کرد: یکی دیگر از نقاط قوت دولت سیزدهم سفرهای استانی و رسیدگی مستقیم به مشکلات مردم است به نحوی که حتی پس از برگشت از مسکو بلافاصله به مناطق سیل زده سرکشی می شود.
نماینده مردم خمینی شهر با اعلان اینکه هنوز در بعضی از مناصب، مسببان وضعیت موجود در جایگاه مسئولیت به سر می برند، اظهار داشت: در مصاحبه تلویزیونی شب گذشته رییس جمهور نیز به این مساله اشاره شد و انتظار داریم دراین زمینه دستورات عاجل صادر شود.
وی با تاکید بر این که وضع بهداشت و درمان نیاز به تقویت دارد، اظهار نمود: از محل یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده در بودجه ۱۴۰۰ که رقمی معادل ۱۲ هزار میلیارد تومان است، تنها حدود ۱، ۲۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده که از این میان هم ۴۰۰ میلیارد تومان صرف واکسیناسیون شده است.
نقدعلی با اشاره به این که مردم هنوز در بحث بورس گلایه مندی های بسیاری دارند، اظهار داشت: مردم می خواهند بدانند کسانی که در قضیه بورس ثروت آنها را به تاراج برده اند، چرا محاکمه نمی شوند و چرا این وضعیت سامان پیدا نمی نماید.


منبع:

1400/11/06
21:07:32
0.0 / 5
996
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , قم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲