مجلس ایران دات كام
سعادتی در صحن مجلس:

عملکرد دولت انقلابی بوی خیانت و نفوذ مانند دولت روحانی ندارد

عملکرد دولت انقلابی بوی خیانت و نفوذ مانند دولت روحانی ندارد

نماینده مردم بابل در مجلس اظهار داشت: رصدی بر عملکرد دولت انقلابی داریم خیالمان راحت است چونکه شاهد بوی خیانت، نفوذ و وابستگی مانند دولت قبل و وزیر خارجه گذشته نیستیم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، مهدی سعادتی بیشه سری نماینده مردم بابل در مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۲ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور اظهار داشت: از همه امت اسلام و مردم عزیز ایران که در روزهای سوگواری مادرمان، زهرای مرضیه(س) و حاج قاسم عزیز و در جهت گسترش فرهنگ و مکتب شهادت و سلیمانی که اختتام ناپذیر است سنگ تمام گذاشتند، تشکر می کنم.
وی با تشکر از دولت، اضافه کرد: ضمن درخواست در تسریع در مسافرت رییس جمهور به استان مازندران امیدوار هستم این تعامل و ارتباطات جدیدی که با دنیا و کشورهای همسایه به وجود آمده و پیوستن به شانگهای و فعال کردن سی آی اس و اوراسیا و قرارداد سواپ با ترکمنستان و آذربایجان و برنامه های قوی که در مذاکرات وجود دارد، موفقیت هایی کسب شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: برمبنای رصدی که بر عملکرد دولت انقلابی داریم خیالمان راحت است چونکه بوی خیانت، نفوذ و وابستگی مانند دولت قبلی و وزیر خارجه گذشته را شاهد نیستیم.
سعادتی گفت: دنیا بداند که در این مقطع از انقلاب بزرگ و بی نظیر ملت، مردم و همه قوا با همه توان و وجود پشت عمود خمه دین و محور همه خوبی ها و زیبایی ها و مشروعیت بخشیدن به همه امور و کارها و برنامه ها در مقام عمل به ولی امر مسلمین جهان پشت سر ایشان ایستاده اند و هیچ وقت این مقدار مقتدر منسجم حاضر و عاشق، نظام و مطیع امر نبوده و ملت ما به آینده و درست شدن کشور امیدوار هستند و مصمم در ادامه راه مکتب سلیمانی و حامی ریشه کن کردن سلطان ها و مافیاها و مبارزه با بی عدالتی ها و اشرافی گری ها و این که اساسا در مقابل فشار دشمن ملت در صحنه خواهد بود و در جهت اجرای فرمان حضر آقا در صحنه هستند.
وی اظهار نمود: از ریاست مجلس و رییس کمیسیون تلفیق تقاضا می کنم باتوجه به عقب ماندگی هایی که استان مازنداران و استانهای شمالی دارد، ۴ درصد درآمد نفت به استان هایی که دارای منابع هستند داده شود و یک درصد را به استانهای شمالی بدهند.
نماینده مردم بابل در مجلس بیان کرد: باتوجه به این که پروژه های آبرسانی ضرورت دارد باید سد سازی تسریع شود. از رییس بنیاد مسکن کشور تقاضا دارم تعهدات سفر را اجرائی کند، سریعا وزارت جهاد کشاورزی به سازمان برنج توجه کند این مساله مورد تاکید نمایندگان است.
سعادتی اظهار داشت: بابل عزیز ما بزرگترین شهر تالاب ها و آب بندان ها است، ۱۹۰ تالاب داریم بدین جهت ساماندهی این تالاب ها برای توسعه صنعت گردشگری بسیار مهم می باشد. توجه ویژه به اجرائی کردن قانون ایثارگران مورد انتظار است، بابل ما با هزار و ۷۵۰ شهید و ۷ هزار رزمنده متاسفانه ۲۰۰ فرزند شهید بیکار دارد و همه وزارتخانه ها، سازمان ها و شهرداری ها باید قانون را اجرائی کنند.
وی اشاره کرد: وزارت آموزش و پرورش انتظار می رود تحول و تحرک بیشتر و تغییر سریع تر و اجرا کردن قانون در دستور کار قرار گیرد. با وجود این که در بودجه ۸۷ میلیارد دلار یارانه آشکار و پنهان وجود دارد و تنها ۲۰ درصد سوبسیت سر سفره مردم قرار می گیرد باید به قشرهای محروم دقت شود. موضوع بانوان و اجرای قانون فرزندآوری برای ما مهمست.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: باتوجه به دستور ریاست جمهور برای ساماندهی زباله در استانهای شمالی تقاضا داریم ستاد ویژه برای پرداختن به این امور تشکیل گردد.

1400/10/22
22:56:00
0.0 از 5
1180
تگهای خبر: آموزش , بودجه , حامی , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام