مجلس ایران دات كام
جمالی:

100 دانشجو از مطهری به هیأت نظارت شكایت كرده اند

100 دانشجو از مطهری به هیأت نظارت شكایت كرده اند

مجلس ایران دات كام: سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از شكایت 100 دانشجو از مطهری نماینده تهران به این هیأت آگاهی داد.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمدجواد جمالی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران در توضیح جلسه امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان اظهار داشت: امروز شكایت ۱۰۰ دانشجو از مطهری نماینده تهران به سبب اظهاراتش در روز ۱۳ آبان در دانشگاه شهید بهشتی به دست هیأت نظارت رسیده و به دبیرخانه رفته است.
وی در توضیح جزئیات جلسه اظهار داشت: نخستین میهمان امروز آقای كریمی نماینده اراك برای توضیح درباره شكایت وزیر نفت از او بود. آقای كریمی صحبت هایی درباره زمان ریاست زنگنه بر شركت هپكو اراك مطرح كرده بود. شكایت آقای زنگنه این بود كه اتهامات مالی و شخصیتی به ایشان وارد شده است. در این نشست آقای كریمی توضیحات و مستنداتش را ارائه نمود. در نهایت قرار شد آقای ملك شاهی از جانب هیأت نظارت دیداری با وزیر نفت داشته باشد، پس از آن دیدار نظر هیأت درباره این پرونده اعلام می شود.
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به حضور موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در جلسه این هیأت جهت بررسی شكایت رئیس هیأت مدیره شركت فولاد مباركه اصفهان اظهار داشت: این شكایت پیرامون این بود كه اتهامات و مطالبی را آقای موسوی لارگانی درباره این شركت مطرح كرده است. آقای لارگانی در توضیحاتش مطالبی درباره هزینه كردهای شركت فولاد مباركه در بعضی حوزه های انتخابیه بیان كرد. قرار شد از شاكی دعوت نماییم تا در حضور او سوژه باز شود.
جمالی همین طور درباره بررسی شكایت سلحشوری از موسوی لارگانی پیرامون طرح برخی ادعاها درباره برادرزاده اش اظهار داشت: این مساله هم با حضور آقای موسوی لارگانی بررسی گردید. وی گفت كه بطور مستقیم نامی از برادرزاده این نماینده نیاورده و این مساله را بطور واضح اعلام نكرده است. قرار شد هیأت پس از بررسی در این زمینه اعلام نظر كند.
وی افزود: در این نشست خانم محمودی نماینده شهررضا جهت بررسی یكی از شركت های سازنده مسكن مهر در حوزه انتخابیه حضور پیدا كرد. مدارك و مستنداتی ارائه نمود. هیأت به این نتیجه رسید كه صحبت های خانم محمودی خلاف وظایف نمایندگی نبوده است.
جمالی درانتها اظهار داشت: پرونده دیگر مربوط به شكایت سازمان بازرسی كل كشور از آقای مقصودی نماینده سبزوار بود. سازمان بازرسی بر طبق یكسری گزارشات رسیده درخواست اعلام نظر از هیأت نظارت را داشت. این نماینده توضیحاتش را ارائه نمود. قرار شد مدارك لازم ارائه شده و سوژه در هیأت بررسی شود.
منبع:

1398/08/21
14:32:49
5.0 از 5
10747
تگهای خبر: اتهام , پرونده , طرح , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام