مجلس ایران دات كام
احمدی بیغش در تذكر شفاهی:

دستگاههای اجرایی با نمایندگان در تحقیق و تفحص ها همکاری نمی کنند

دستگاههای اجرایی با نمایندگان در تحقیق و تفحص ها همکاری نمی کنند

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متأسفانه نهادها، دستگاه ها و وزارت خانه ها با نمایندگان مجلس در انجام تحقیق و تفحص همکاری نمی کنند و پاسخ ما را نمی دهند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمود احمدی بیغش در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۱۴ دی ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، اظهار داشت: تحقیق و تفحص جزو وظایف ذاتی مجلس شورای اسلامی است اما نیازمند یک سری زیرساخت است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی بیان نمود: متأسفانه نهادها، دستگاه ها و وزارت خانه ها با نمایندگان برای تحقیق و تفحص همکاری نمی کنند و تا وقتی که این زیرساخت فراهم نباشد، هیچ تحقیق و تفحصی به نتیجه نمی رسد.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سه ماه است که بنده به همراه تعدادی از نمایندگان به دنبال تحقیق و تفحص موضوعی هستیم اما کسی نیست که به ما پاسخ دهد.
احمدی بیغش با اشاره به اینکه وزارت نفت پاسخگوی سوالات ما نیست و سوال بنده از وزیر نفت آن است که چرا در مقابل سوالات ما فردی پاسخگو نیست، اظهار داشت: البته ناگفته نماند که بعضی از همکاران هم مخل تحقیق و تفحص هستند که اگر این رویه اصلاح نشود، تحقیق و تفحص ها به نتیجه نمی رسد.


منبع:

1400/10/14
19:02:24
0.0 از 5
3393
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام