مجلس ایران دات كام
روح الامینی در صحن مجلس:

هنر مردان بزرگ به کارگیری افراد توانمند بود

هنر مردان بزرگ به کارگیری افراد توانمند بود

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هنر مردان بزرگ چون حاج قاسم به کارگیری استعدادها و افراد توانمند بود و مسئولان باید در گزینش های خود به افراد با استعداد توجه نمایند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، عبدالحسین روح الامینی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۲ دی ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: باید از حاج قاسم سلیمانی صداقت و مردمی بودن را آموخت. نگاه کلان و ملی سردار سلیمانی و توجه و مهربانی وی با همه افراد آموزه ای ما است. حاج قاسم برای مردم جان خودرا فدا کرد و چراغ هدایت رویش های گام دوم انقلاب است.
وی در ادامه با تاکید بر کرامت و تکریم علم و جایگاه عالم، اضافه کرد: اساتید دانشگاه و پزشکان به دنبال پول نیستند، برای آنها شأن و جایگاهشان مهمست و نباید با تصمیمات خود به جایگاه عالم لطمه وارد نماییم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید برای علم و عالم ارزش قائل باشیم و اگر به دنبال دانشگاه نسل چهارم و کارآفرین هستیم، باید به جایگاه دانشگاه توجه ویژه نماییم.
روح الامینی با اشاره به این که هنر مردان بزرگ چون حاج قاسم به کارگیری استعدادها و افراد توانمند بود، گفت: به همه مسئولان سفارش می کنم در گزینش های خود به افراد با استعداد توجه نمایند و گزینش ها نباید فقط از بین افراد نزدیک به مسئولان و یا فامیل های نسبی و سببی آنها باشد.منبع:

1400/10/12
23:02:00
0.0 از 5
3393
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳