مجلس ایران دات كام
ساعدی :

نباید از دولت توقع حل فوری مشکلات را داشته باشیم

نباید از دولت توقع حل فوری مشکلات را داشته باشیم

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس اظهار داشت: ما نباید عجولانه عملکرد دولت سیزدهم را مورد قضاوت قرار دهیم و از آنان توقع رفع فوری و کوتاه مدت مشکلات کشور را داشته باشیم.قاسم ساعدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه باید به دولت سیزدهم فرصت دهیم تا مشکلات کشور را حل کند، اظهار داشت: دولت سیزدهم به دنبال ایجاد عدالت اجتماعی، مبارزه با فساد و برخورد با رانت خواران است و باید به دولت مجال دهیم تا اقدامات لازم را برای رفع این مشکلات انجام دهد.
وی بیان نمود: هنوز بعضی از مدیران دولت سابق در دولت فعلی مشغول به کار هستند و منتظر هستیم که دولت جدید برنامه های خویش را عملیاتی کند و نباید قصاص پیش از جنایت نماییم. باید به دولتمردان فرصت رفع مشکلات کشور را بدهیم.
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی افزود: البته در صورتیکه دولت وعده های خویش را عملیاتی نکند، ما باید به سمت ابزارهای نظارتی چون تحقیق و تفحص و سوال از وزرا برویم و این حق و ابزار قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است اما نباید در این حوزه عجله کرد و باید به دولت فرصت داد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نباید عجولانه عملکرد دولت سیزدهم را مورد قضاوت قرار دهیم و از آنان توقع رفع فوری و کوتاه مدت مشکلات کشور را داشته باشیم. حداقل چندین ماه طول می کشد که دولت سیزدهم مشکلات را شناسایی و برای آن راهکارهایی را بیندیشد و برنامه ریزی کند.
ساعدی با اشاره به اینکه اولویت اصلی دولت باید حل مشکلات معیشتی مردم باشد، اظهار داشت: در بودجه سال آینده هم باید این نگاه وجود داشته باشد و مردم باید بهبود وضعیت معیشتی را سر سفره های خود ببینند.
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: رئیس جمهور و دولتمردان در سفرهای استانی خود به مردم وعده هایی داده اند که حتما باید در زمان بررسی لایحه بودجه سال آینده اعتبارات لازم برای تحقق این وعده ها در نظر گرفته شود و مجلس هم پیگیر این مساله و تحقق وعده های استانی دولت می باشد.


منبع:

1400/10/03
20:23:47
0.0 از 5
3489
تگهای خبر: بودجه , دولت , قانون , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲