مجلس ایران دات كام
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس:

خوی بعنوان بزرگترین قطب تولید دانه های آجیلی باید به جهان معرفی شود

خوی بعنوان بزرگترین قطب تولید دانه های آجیلی باید به جهان معرفی شود

به گزارش مجلس ایران دات کام آذربایجان غربی نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بزرگترین میدان خشکبار کشور در خوی باید به بهترین صورت ساماندهی گردد.


عادل نجف زاده امروز ۲ دیماه در همایش بررسی چالشها و مشکلات آجیل و خشکبار خوی بااشاره به کم کاری ها و غفلت های جدی که در مورد میدان خشکبار کشور صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: جای بسیار تاسف است که نتوانیم از ظرفیت های پرارزش خوی در بخش های اقتصادی، تجاری و فرهنگی استفاده لازم را ببریم.
وی بااشاره به اهمیت و لزوم برند سازی محصولات خوی و زیبایی سازی فضای مبلمان شهری با استفاده از محصولات تولیدی شهرستان افزود: باید با قدرت و شور و اشتیاق برخیزیم و کاستی ها و مشکلات به وجود آمده را جبران و به فرصت تبدیل نماییم.
نجف زاده بااشاره به رایزنی ها و برگزاری جلساتی با ارزانی رئیس اتحادیه خشکبار کشور، اتصال میدان خشکبار خوی به بازارهای جهانی اضافه کرد: خوی را به عنوان بزرگترین قطب تولید دانه های آجیلی در سطح جهانی باید معرفی و مطرح نماییم.
این نماینده خانه ملت خاطرنشان کرد: باید میدان جدید خشکبار خوی در فضایی بهتر و با استفاده از نقشه مهندسی جدید و با حفظ اصالت ها و اِلمان های خوی برای کسبه های این بازار ساخته شود.
منبع:

1400/10/03
11:22:18
0.0 از 5
3717
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام