مجلس ایران دات كام
لاجوردی:

متاسفم که پس از این همه سال جنایات منافقین را تبیین نکردیم

متاسفم که پس از این همه سال جنایات منافقین را تبیین نکردیم

یک نماینده مجلس اظهار داشت: امروز بیشتر از ۱۷ هزار نفر قربانی تروریست در ایران داریم.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، زهره سادات لاجوردی در نشست "جنایت ضد بشریت با اقدامات تروریستی و وضع تحریم های ضد حقوق بشری" که به مناسبت روز جهانی حقوق بشر در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، اظهار داشت: وقتی تاریخ انقلاب اسلامی را ورق می زنیم، نام زنان و مردان و کودکانی را در این انقلاب می بینیم که قربانی ترور شدند و امروز بیشتر از ۱۷ هزار نفر قربانی تروریست در ایران داریم.
وی ادامه داد: پس از انقلاب اسلامی، دشمنی ها شکل خویش را نشان داد و وقتی دهه ۶۰ را بررسی می نماییم، می بینیم بیان روایت دهه ۶۰، روایت مظلومیت هایی است که کمتر به آن پرداخته شده است.
این نماینده مجلس افزود: جنایاتی که منافقین در کشور ما به آن دست زدند کمتر نظیرش را میتوان پیدا نماییم. یکی از ترفندهای آنها کشته سازی بود و فهرست هایی را درست کردند و کشته سازی می کردند که تعداد اعدامی های ما زیاد است و جای جنایتگر و متهم عوض شده بود.
لاجوردی افزود: آثار و عواقب نفودی ها را در جای جای نظام که جا خوش کردند را می بینیم بنابراین تبیین این وقایع مهم می باشد که ما کمتر به آن پرداختیم. خیلی از جنایات منافقین این گونه نیست که ادعای ما باشد و در آن زمان در نشریه مجاهد کاملا ثبت کردند و مدارکش موجود است و در آن نشریه به عنوان یک سند افتخار به جنایاتشان اقرار کردند. آنها ابتدا سران نظام و پس از آن آغاز به ترور کودکان و پیر و جوان در کوچه و خیابان کردند. با اقداماتی که دادستانی در دهه ۶۰ انجام می دهد ریشه آنها خشکانده می شود.
وی افزود: هر کسی که با منافقین برخورد قاطع داشت، حتما آنها دنبال کردند و او را به شهادت رساندند مانند شهید لاجوردی و شهید صیاد شیرازی.
لاجوردی خاطرنشان کرد: سال ۶۷ با این همه اعدامی هایی که داشت و آنها مدعی هستند که بی حساب و کتاب بوده است، برای ما مثل روز روشن است که چه کردند. من متاسفم که پس از این همه سال این جنایات را تبیین نکردیم، جنایاتی که روی داعش را سفید کرد. البته فیلم سینمایی بنام وقایع نیم روز ساخته شد که آن هم ناقص بود و نتوانست چهره واقعی منافقین را به تصویر بکشد. اینها یک نمونه حقوق بشر غربی است.
وی ادامه داد: جنگ، جنگ روایت هاست و اگر روایت درست را ارائه ندهیم دیگرانی می آیند و روایت هایی را بیان می کنند و در مظان افترا قرار می گیریم و تازه باید روشنگری نماییم.
لاجوردی در انتها اظهار داشت: پیگیر پرونده قضایی ترورهایی که انجام شده از قوه قضاییه هستیم و قول دادند که ان شاءالله در جریان هست و رسیدگی خواهد شد.1400/09/18
12:49:54
0.0 از 5
3571
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱