مجلس ایران دات كام
نماینده بانه:

کولبری درد و کشتارشان درد مضاعف است

کولبری درد و کشتارشان درد مضاعف است

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم سقز و بانه در مجلس اظهار داشت: درد دیار من پیدایش و رواج کوله بری است و درد مضاعف کشتار بی جهت کوله بران و عدم پاسخگویی و پیگیری این کشتارهاست.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، بهزاد رحیمی در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با ضمن تبریک روز دانشجو خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: سفر به استان کردستان را در اولویت سفرهای استانی قرار دهید تا از نزدیک با محرومیت های این استان آشنا شوید. وظیفه ما به قول رهبر معظم انقلاب در بین مردم بودن و در کنار مردم ماندن است.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم اظهار داشت: درد فقر، بیکاری، تورم، کمبود آب، کمبود فضای آموزشی و عدم پوشش و آنتن دهی میراث ناکارآمدی دولت قبل است. گذشته از آن باید از درد مردمی بگویم که مظهر وفاداری هستند. دولت قبل بر توسعه این دیار قفل محکمی زد که منتظر معجزه کلید باشیم اما نتیجه آن یأس و ناامیدی بود.
نماینده مردم بانه در مجلس در مورد کوله بری اظهار داشت: درد دیار من پیدایش و رواج کوله ری است و درد مضاعف کشتار بی جهت کوله بران و عدم پاسخگویی و پیگیری این کشتارهاست. از سوی دیگر اما سهم ما از مدیریت کلان کشوری نادیده گرفته می شود.
منبع:

1400/09/14
12:32:04
0.0 از 5
3762
تگهای خبر: آموزش , پیگیری , حكم , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵