مجلس ایران دات كام
غضنفرآبادی :

دولت روحانی بودجه را پیش خور کرد

دولت روحانی بودجه را پیش خور کرد

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر کجا پولی در دسترس بود، دولت روحانی آنرا پیش خور کرد و سال ها زمان می برد مشکلاتی که آنان ایجاد کردند، حل شود.حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به اظهارات اخیر بعضی از اصلاح طلبان در خصوص این که رئیسی باید گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت را عرضه نماید، اظهار داشت: حجت الاسلام رئیسی وعده ۱۰۰ روزه نداده است و فرد دیگری بود که با این وعده رای جمع کرد.
وی بیان نمود: آقایان در دولت سابق زیرساخت های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حتی روابط خارجی کشور را نابود کردند و امکان دارد سال ها زمان ببرد که این مشکلات حل شود و اقتصاد ما روی ریل اصلی خودش قرار گیرد.
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه با اقدامات نابجا و سوءمدیریت دولت سابق، اقتصاد کشور ویران شد و آنان خزانه را ویران کردند. حل همه این مشکلات مستلزم آن است که به دولت سیزدهم فرصت کافی داده شود.
غضنفرآبادی با اشاره به اینکه حل مشکلات کشور زمان بر است، اضافه کرد: دولت روحانی تمام وجه نقدی را که در بودجه ۱۴۰۰ وجود داشت، مورد استفاده قرار داد و بنابراین دولت فعلی با مشکل جدی بودجه ای روبرو شده است. هر کجا منابع و پولی در دسترس بود، دولت روحانی آنرا پیش خور کرده است.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی درباره مطالبه گری از رئیس جمهور برای عرضه گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت، اظهار داشت: امکان دارد بعضی از افراد واقع بینانه و از روی دلسوزی این حرف را بزنند و مطالبه کنند که رئیس جمهور باید گزارش ۱۰۰ روزه عرضه نماید، اما اساسا کسانی هم هستند که از روی اغراض سیاسی این مسائل را مطرح می کنند و در گذشته هم نشان دادند که برای آنان اقتصاد و معیشت مردم مهم نیست و فقط به دنبال آن هستند که از آب گل آلود ماهی بگیرند.


1400/09/03
14:22:25
0.0 از 5
4012
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام