مجلس ایران دات كام
عضو ستاد ملی كرونا:

محدودیت تردد شبانه با پروسه هوشمندسازی برداشته می شود

محدودیت تردد شبانه با پروسه هوشمندسازی برداشته می شود

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو ستاد ملی کرونا اظهار داشت: از اول آذرماه و با اجرای طرح هوشمندسازی کنترل کرونا محدودیت تردد شبانه برداشته می شود.ولی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: مخالفت گسترده ای را با محدودیت تردد شبانه در کشور شاهد می باشیم و که بنده نیز از مخالفان این طرح هستم چونکه این مساله هیچ سندیت علمی و منطقی ندارد.
وی اشاره کرد: دراین زمینه از وزارت کشور و سایر متولیان خواسته ایم تا مدارک و مستندات مثبت در اجرای این طرح را ارائه نمایند که تا حالا این امر محقق نشده و به صراحت باید گفت این طرح دیگر هیچ ثمره و نتیجه ای به همراه ندارد.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی از لغو طرح محدودیت تردد از شروع آذرماه آگاهی داد و اشاره کرد: از اول آذرماه و با اجرای طرح هوشمندسازی کنترل کرونا محدودیت تردد شبانه برداشته می شود.
شکاف بین مردم مغان ترفند رسانه های بیگانه است
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع منطقه آزاد اشاره کرد: نباید با طرح مسائل حاشیه ای شیرینی این مساله را به کام مردم تلخ نماییم بلکه بهتر است ثمرات و نتایج اجرای این طرح برای مردم تبیین شود.
اسماعیلی نشست مجمع نمایندگان استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و همراهی استاندار سابق در چند ماه گذشته را تصریح کرد و بیان کرد: آیت الله عاملی بر راه اندازی سریع منطقه آزاد تاکید کرده و به نایب رییس مجلس ماموریت دادند که در حد امکان محدوده چهار منطقه تعریف شده برای منطقه آزاد لحاظ شود و در صورت عدم موافقت بیله سوار و گرمی با داشتن منابع ملی، گمرک و سایر خاصیت های منطقه آزاد در این محدوده معرفی شوند.
وی اضافه کرد: در این محدوده یک هزار و ۲۰۰ هکتار اراضی ملی سنددار وجود دارد که بهترین نقطه جهت راه اندازی منطقه آزاد تجاری است و بطور قطع از مزایای این منطقه تمامی اهالی استان بهره مند خواهند شد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اشاره کرد: ایجاد شکاف بین مردم مغان کار صحیح و عقلانی نیست چونکه برخی ها با تحریک دشمنان تلاش می کنند در منطقه مغان دودستگی به وجود آورده و به این مساله دامن بزنند.
مشکل کارخانه های زنجیره ای شیرآلات در گرمی حل می شود
اسماعیلی پیشنهاد خودرا در مسافرت رییس جمهور در خصوص تامین آب آشامیدنی گرمی از سد عمارت تصریح کرد و اظهار داشت: اجرای این پروژه ردیف اعتباری می خواهد که بطور قطع در بودجه سال آینده تامین خواهد شد.
وی از بازسازی و بازنگری راه اندازی سد کله سر آگاهی داد و اظهار نمود: در کنار راه اندازی این سد مقرر است تصفیه خانه سد تازه کند انگوت از ردیف ماده ۲۳ اجرائی شود که دراین زمینه اقدامات مؤثری نیز شروع شده است.
نماینده مردم گرمی در مجلس در مورد تکمیل محور گرمی – موران و راه اصلی گرمی به سمت بیله سوار اشاره کرد: سال آینده تمامی روستاهای بالای ۵۰ خانوار گرمی از آسفالت مناسب بهره مند خواهند شد.
اسماعیلی در مورد طرح های توسعه ای صنعتی و کشاورزی در گرمی اظهار داشت: برای اشتغال جوانان منطقه مجتمع دامپروری که قرار بود با همکاری گروه صنعتی شستا راه اندازی شود با تأخیر روبرو شده که در نشست اخیر با هیئت مدیره شستا قرار شد ۶۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای شروع عملیات اجرائی این پروژه اختصاص پیدا کند.
وی از جانمایی برای راه اندازی کارخانه پتروشیمی در گرمی و راه اندازی کارخانه سیمان در این شهرستان آگاهی داد و بیان کرد: مقرر است این کارخانه با یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۰۰ نفر راه اندازی شود.
نماینده مردم گرمی در مجلس به مشکل کارخانه های گوناگون شیرآلات در گرمی اشاره نمود و اظهار داشت: از محل صندوق کارآفرینی امید تسهیلات کم بهره در اختیار یکی از کارخانه های شیرآلات قرار می گیرد و برای دیگر کارخانه شیرآلات نیز در مسافرت آینده استاندار اردبیل تصمیم گیری خواهد شد.


منبع:

1400/08/29
20:35:49
0.0 از 5
3625
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴