مجلس ایران دات كام

شمخانی: سیاست فشار حداكثری آمریكا در مقابل راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمد

شمخانی: سیاست فشار حداكثری آمریكا در مقابل راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمد

به گزارش مجلس ایران دات كام اعضای هیئت رئیسه فراكسیون مقابله با تحریم مجلس و تعدادی از فعالان این حوزه پس از ظهر امروز(شنبه) با نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورایعالی امنیت ملی دیدار و گفتگو كردند.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، دریابان علی شمخانی در این دیدار اظهار داشت: سیاست فشار حداكثری آمریكا كه با فرضیات واهی برای ایجاد فروپاشی اقتصاد ملی ایران دنبال شد در مقابل راهبرد مقاومت فعال به زانو در آمد.
دبیر شورایعالی امنیت ملی با اشاره به جنگ ادراكی پرشدتی كه از جانب رسانه های معاند برای پشتیبانی از سیاست فشار حداكثری آمریكا ضد ایران طراحی و اجرا شد اضافه كرد: مردم مقاوم ایران علیرغم تحمل فشارهای سنگین اقتصادی، بدلیل آگاهی، بصیرت و هوشمندی، مغلوب این جنگ نشدند و دشمن را از دستیابی به اهدافش نا امید كردند.
شمخانی با استقبال از ابتكار فراكسیون مقابله با تحریم برای ایجاد باشگاه كشورهای تحریم شده و ورود فعال به عرصه مقابله با تروریسم اقتصادی آمریكا خاطر نشان ساخت: مقاومت، زمانی منجر به موفقیت می شود كه با رویكرد فعالیت و تحرك مستمر همراه باشد و این اقدام می تواند گام موثری در راه تداوم راهبرد مقاومت فعال تلقی شود.
وی مبحث مقابله با تحریم را در شرایط كنونی یكی از محورهای اصلی وحدت جناح های مختلف سیاسی در كشور عنوان نمود و خاطر نشان ساخت: دشمن با عنایت به تجربیات گذشته به این واقعیت پی برده كه جمهوری اسلامی در مقابل مقابله با تهدیدات به بلوغ و توانمندی قابل توجهی رسیده و ازاین رو تلاش می كند تا با ایجاد بحرانهای اجتماعی، سیاسی و امنیتی و ایجاد حاشیه، تمركز مجموعه قوای كشور بر مبحث مقابله با تهدیدات را به حداقل برساند.
در ابتدای این جلسه پور مختار رئیس فراكسیون مقابله با تحریم گزارشی از نحوه تشكیل و فعالیتهای انجام شده از جانب این فراكسیون و همینطور اقدامات در دست اجرا برای تشكیل باشگاه كشورهای تحریم شده ارائه كرد.1398/06/17
01:50:16
5.0 / 5
7840
تگهای خبر: رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱