مجلس ایران دات كام
نماینده مردم ورامین ، قرچك و پیشوا:

دستگاههای اجرایی قانون را به نفع مردم تسهیل کنند

دستگاههای اجرایی قانون را به نفع مردم تسهیل کنند

به گزارش مجلس ایران دات کام از تهران نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس ضمن اشاره به این که مردم در خیلی از موارد کاستی های دولت را پوشانده اند اظهار داشت: دستگاههای اجرایی قانون را به نفع مردم تسهیل کنند.


حسین نوش آبادی عصر چهارشنبه ۵ آبان ماه در حاشیه بازدید از روستای طارند در شهرستان پیشوا و بررسی مشکلات این منطقه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در روستایی که نه امکانات زیادی فراهم است و نه بودجه مناسبی تأمین شده عده ای با اخلاص به دنبال حل معضلات و رفع مشکلات هستند که با موانعی در دستگاههای اجرایی روبرو می شوند.
نوش آبادی با تکیه بر این که دستگاههای اجرایی و ادارات ضروریست که قانون را به نفع مردم تسهیل کنند نه به نفع دستگاه ها و مسؤلان اظهار داشت: مردم در خیلی از موارد کاستی های دولت ها را پوشانده اند و مجموعه ورزشی این منطقه از موارد وقف است که با سخاوتمندی در اختیار گذاشته اند و به چند روستا خدمات رسانی می کنند.
وی با اشاره به اینکه در سطح شهرستان استعدادهای و ظرفیت های بسیار خوبی وجود دارد، اضافه کرد: از این استعدادها و ظرفیت ها باید در سطح استانی بهره برد تا به مردم خدمت رسانی بیشتری صورت بگیرد.
منبع:

1400/08/06
13:14:26
0.0 از 5
3718
تگهای خبر: بازدید , بودجه , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵