مجلس ایران دات كام
لاریجانی:

ملت ایران باید با همدلی اقتصاد كشور را توسعه دهند

ملت ایران باید با همدلی اقتصاد كشور را توسعه دهند

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت ایران نشان داده در این كشور تفاوتی بین ترك، كرد و سایر اقوام وجود ندارد و همه اقوام در كنار هم به دنبال توسعه و آبادانی كشور هستند.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، علی لاریجانی در مراسم افتتاح پروژه های آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی كه در مهاباد و بصورت ویدئو كنفرانس برگزار شد، اضافه كرد: دشمن به دنبال استفاده از مسئله تنوع اقوام به دنبال مسئله سازی است بدین سبب ملت ایران با همدلی باید اقتصاد كشور را توسعه دهند.
لاریجانی با اشاره به اینكه در نظام جمهوری اسلامی توجه به زیر بناهای كشور امر مهم می باشد، اشاره كرد: همین تلاش ها در حوزه جاده سازی، نیرو و گاز نشان از توجه به آبادانی كشور است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه امروز بیشتر از گذشته نیاز به آبادانی و توسعه داریم، اشاره كرد: دشمن همواره در تلاش است با تحت تاثیر قرار دادن اقتصاد و توسعه كشور به ملت ایران لطمه بزند ولی در شرایط فعلی با اتحاد و همدلی این نقشه شوم دشمن را خنثی خواهیم كرد.
وی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریكا درباب اینكه آمریكا تتها به دنبال نفت ملت ها است، تصریح كرد: این سخنان نشان از چهره خبیث آمریكا است.
لاریجانی افزود: ملت ایران نشان داده در این كشور تفاوتی بین ترك، كرد و سایر اقوام وجود ندارد و همه اقوام در كنار هم به دنبال توسعه و آبادانی كشور هستند.
منبع:

1398/08/15
20:25:58
5.0 از 5
10882
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵