مجلس ایران دات كام
عباس زاده:

پشت صحنه ترورها و ناامنی های منطقه برای ایران روشن است

پشت صحنه ترورها و ناامنی های منطقه برای ایران روشن است

به گزارش مجلس ایران دات کام سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به جلسه امروز این کمیسیون اظهار داشت که بر مبنای اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش ها و ترورها و ناامنی های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن شده است.


محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه مشترکی با حضور کارشناسان و مسؤلان نهادهای مطالعاتی استراتژیک، مرکز پژوهش های مجلس و مسؤلان امور بین الملل وزارت خانه های مربوطه برگزار کرد.
وی توضیح داد: در این نشست سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل منطقه آنها در غرب آسیا و پیرامون مرزهای جمهوری اسلامی ایران بررسی گردید. بر مبنای اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش ها و ترورها و ناامنی های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن شده است.
عباس زاده افزود: اهداف آنها، استراتژی و تاکتیک آنها مشخص است همینطور بازی گردانان، بازی گران و بازی خوردگان هم برای ما شناخته شده اند.
او در آخر اظهار داشت که بر مبنای اطلاعات و محاسبات موجود جمهوری اسلامی ایران قویتر از گذشته دست برتر را از حیث اطلاعاتی، امنیتی و سیاسی و نظامی دارد.
منبع:

1400/07/29
14:43:10
0.0 از 5
3829
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱