مجلس ایران دات كام
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاكید كرد

حضور ۲

حضور ۲

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دوره از انتخابات نظام مهندسی کشور بحث اعمال قانون و تعارض منافع با جدیت دنبال شده که این امر منجر به گردش مدیریتی در نظام مهندسی و ارتقای جایگاه آن خواهد شد.


اقبال شاکری در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به روند برگزاری انتخابات نظام مهندسی در استان ها و بخصوص تهران، بیان نمود: انتخابات نظام مهندسی سال جاری به صورت کاملا الکترونیکی در تمام استان ها برگزار شده و امروز آخرین انتخابات برای سازمان نظام مهندسی استان تهران درحال برگزار شدن است. الحمدالله بر مبنای اخبار واصله شاهد حضور قابل توجه اعضای نظام مهندسی در این انتخابات هستیم. تا این لحظه بیشتر از ۲/۵ برابر دوره گذشته در انتخابات شرکت کردند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: یکی از مباحثی که این دوره مورد توجه قرار گرفته اعمال قانون است که توسط دستگاههای نظارتی و هیات نظارت و مراجع استعلامی صورت گرفته است. بحث تعارض منافع به صورت جدی در کلیه استان ها پیگیری شده و این امر سبب شده که گردش مدیریتی در نظام مهندسی شکل گرفته و فضا برای دیگر اعضا فراهم گردد که بتوانند در ارتقای نظام مهندسی کشور کمک کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جا دارد از کوشش خوب وزیر راه و شهرسازی و همکارانشان در این دوره تشکر نماییم که شفاف و قاطعانه برای اعمال قانون کار کردند و بدون هیچ گونه انحرافی از موازین تلاش کردند هیچ تبعیضی صورت نگیرد. از این بابت باید از وزارت راه و شهرسازی قدردانی نمود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: امیدواریم خداوند کمک نماید و این انتخابات بزودی به پایان رسیده و دستاورد خوبی برای ارتقای نظام مهندسی به همراه داشته باشد. کمیسیون عمران مجلس هم بطور قطع کمک لازم را در جهت ارتقای نظام مهندسی کشور خواهد داشت.
منبع:

1400/07/26
23:22:39
0.0 از 5
3631
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام