مجلس ایران دات كام

جزئیات دیدار رئیس کمیسیون کشاورزی با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس

جزئیات دیدار رئیس کمیسیون کشاورزی با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس

به گزارش مجلس ایران دات کام رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم اظهار داشت که در دیدارش با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس به ظرفیت های منحصر به فرد ⁧‫کشور‬⁩ برای جلب سرمایه گذاری خارجی در بخش کشاورزی، همچون در حوزه شیلات و آبزیان متناسب با ظرفیت دریایی اشاره و اعلام آمادگی کرده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمدجواد عسکری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:
«در دیدار با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس مطرح کردم که مردم ایران ذهنیت خوبی نسبت به سوئیس دارند و این کشور را بعنوان کشوری بی طرف که به خوبی توانسته است در مناسبات فی ما بین ایفای نقش کند، می شناسند. مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا در حوزه فعالیت کمیسیون های تخصصی ارتباط بر اساس برد - برد را بین دو کشور ایجاد نماید. در زمینه آموزش و ترویج کشاورزی مدرن، ظرفیت مناسبی در مقایسه با کشورهای منطقه داریم و استادان ایرانی، کرسی های علمی بسیار زیادی را در کشورهای آسیایی و اروپایی تصاحب کرده اند. به ظرفیت های منحصر به فرد ⁧‫ایران‬⁩ عزیز برای جلب سرمایه گذاری خارجی در بخش کشاورزی، همچون در حوزه شیلات و آبزیان متناسب با ظرفیت دریایی اشاره و اعلام آمادگی کردم.»
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی هم روز گذشته(۱۹ مهر) در ساختمان بهارستان میزبان آنداراس اییبی، رئیس مجلس شورای ملی سوئیس بود.
رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجلس شورای ملی سوئیس درباره مباحث مختلف پیرامون دو کشور با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
منبع:

1400/07/20
10:54:07
0.0 از 5
3583
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱