مجلس ایران دات كام
گودرزی :

دشمن از برخی همسایگان ایران استفاده ابزاری میکند

دشمن از برخی همسایگان ایران استفاده ابزاری میکند

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به اینکه همسایگان ما فریب وعده های توخالی بیگانگان را نخورند، اظهار داشت: بیگانگان ثابت کردند از برخی کشورهای منطقه استفاده ابزاری می کنند.عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص این که نیروهای مسلح ما همیشه با اقتدار همراه با عقلانیت عمل می کنند، گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه تاکید بر هوشمندی کامل در مقابل بیگانگان دارند و تاکیدشان بر این است که کلیه اقدامات ما باید در قالب عزت، حکمت و مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.
وی بیان کرد: تاکید مقام معظم رهبری این است که ما باید نگاهی جامع و کلان به اقدامات خود داشته باشیم و حتما باید آثار آنرا هم مدنظر بگیریم تا مشکلی برای کشور ایجاد نشود.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران باید بدانند که ما به دنبال شروع جنگ و تعرض به هیچ یک از کشورهای دنیا در هیچ نقطه ای از جهان نیستیم.
گودرزی افزود: دشمنان انقلاب باید به این مسئله توجه داشته باشند که توان دفاعی فعلی ایران با دوران دفاع مقدس و دهه های گذشته تفاوت اساسی دارد و شرایط ما کاملاً تغییر کرده است. قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران به حدی است که می تواند در مقابل هر تعرضی به خاک کشورمان، ۱۰ برابر به دشمنان پاسخ دهد.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: هر دولتی به خاک جمهوری اسلامی ایران تعرض کند، باید منتظر پاسخ کوبنده و پشیمان کننده نیروهای مسلح کشورمان باشد و شکست قطعی متوجه دشمنان ما خواهد شد.
وی با اعلان اینکه بهتر است همسایگان ما فریب وعده های توخالی بیگانگان را نخورند، اظهار داشت: بیگانگان ثابت کردند که از برخی کشورهای منطقه استفاده ابزاری می کنند و پس از آن که به اهدافشان برسند، آنها را کنار می گذارند و از روی جنازه شان عبور می کنند. بدین سبب همسایگان بدانند که دوستی با جمهوری اسلامی ایران تامین کننده امنیت خودشان و منطقه خواهد بود.


منبع:

1400/07/15
21:17:01
0.0 از 5
3726
تگهای خبر: حكم , دولت , رهبری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲