مجلس ایران دات كام
علیزاده :

ترک فعل روحانی خسارات سنگینی به کشور وارد کرد

ترک فعل روحانی خسارات سنگینی به کشور وارد کرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلان اینکه روحانی و دولتمردانش ترک فعل زیادی داشته اند، اظهار داشت: انتظار مردم آنست که با دولتمردان سابق که وظایفشان را به درستی انجام ندادند برخورد شود.محسن علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر این که باید ترک فعل دولت روحانی بصورت جدی پیگیری شود، گفت: از زمانی که مجلس یازدهم شروع به کار کرده است، تا حالا نمایندگان گزارش های مختلفی از تخلفات دولت سابق در اجرای قوانین را تهیه و به قوه قضائیه ارسال کرده اند.
وی با اعلان اینکه رییس جمهور و دیگر دولتمردان روحانی ترک فعل زیادی داشته اند، اظهار داشت: انتظار مردم آنست که با مسئولانی که در زمان مسئولیت خود قوانین را به درستی اجرا نکردند و با ترک فعل های خود خسارت های جبران ناپذیری به کشور وارد کردند، برخورد جدی شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با هیچ فردی تعارف ندارند و گزارش تخلفات مسئولان متخلف را به دستگاه قضا ارسال می کنند.
علیزاده گفت: دستگاه قضا باید هر چه سریع تر به گزارش های ترک فعل دولت روحانی رسیدگی کند و اگر این مسئله بصورت دقیق پیگیری شود، مدیران و مسئولان فعلی دقت بیشتری بر عملکرد خود خواهند کرد و می دانند اگر ترک فعلی داشته باشند و قوانین را رعایت نکنند، باید در دادگاه پاسخگو باشند و با آنان برخورد جدی خواهد شد.
وی با اعلان اینکه یکی از انتظارات اساسی مردم این است که با فساد مبارزه شود، اشاره کرد: مجلس یازدهم خیلی از تخلفات و مفاسد دولت روحانی را احصا کرد و پرونده آنرا به قوه قضائیه ارجاع داد.
علیزاده اشاره کرد: انتظار ما از قوه قضائیه آنست که در کوتاه ترین زمان ممکن، با جدیت و قاطعیت، به پرونده تخلفات دولت و رییس جمهور سابق رسیدگی شود تا بتوانیم به شعارهای خود برای مبارزه با فساد عمل نماییم.

1400/07/15
13:24:54
0.0 از 5
3496
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱