مجلس ایران دات كام
عضو هیات رئیسه مجلس تاكید كرد؛

ضرورت تامین درآمد پایدار شهری در کلانشهرها

ضرورت تامین درآمد پایدار شهری در کلانشهرها

مجلس ایران دات کام: عضو هیات رئیسه و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تامین درآمد پایدار شهری در کلانشهرها تاکید نمود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، روح الله متفکر آزاد بامداد پنج شنبه در مراسم تکریم و معارفه شهردار کلانشهر تبریز اظهار داشت: ۸۰ درصد مراجعات مردمی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ارتباط با حوزه های شهری است.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: به فراخور پیشرفت جامعه ساز و کارهای رسیدگی نیز تغییر خواهد یافت.
وی با اشاره به رضایت مندی شهروندی و احساس آرامش از زندگی در شهر اظهار داشت: تدبیر گره گشایی در کلانشهرها باید برای راحتی شهروندان از زندگی در شهر انجام گیرد.
متفکر آزاد، تامین درآمد پایدار شهری را ضروری دانسته و اضافه کرد: نباید به شکلی رفتار نماییم که وجهه تبریز زیر سوال رود.
وی افزود: نمایندگان تبریز در مجلس یازدهم مجلس شورای اسلامی برای رفع مسائل شهری جز متحدترین نمایندگان هستند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به این که هیچ نوع اختلاف سلایق در زمینه انتخابیه تبریز، میان نمایندگان وجود ندارد بدین جهت نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی آماده کمک در امتداد تخصیص اعتبارات و بودجه برای پروژه هاست.
وی بر توزیع عدالت در اعتبارات تاکید کرده و اظهار داشت: زمانی که فاصله طبقاتی میان مردم کم شود باتبع تمام شهروندان نیز در آرامش زندگی خواهند کرد.


منبع:

1400/07/10
09:19:24
0.0 از 5
4623
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام