مجلس ایران دات كام
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس خبر داد:

واگذاری و شروع راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آتی

واگذاری و شروع راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آتی

لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از واگذاری و شروع راه اندازی فولاد ازنا در یک ماه آتی آگاهی داد.


حسین گودرزی اظهار نمود: پیرو دیدارهای حضوری با ریاست جمهوری و ریاست قوه قضائیه و صدور دستور رفع اشکال فولاد ازنا جلسه ای با حضور قاضی تورک نماینده قوه قضائیه، مدیرعامل بانک صنعت و معدن، نماینده استاندار، ضابطین دستگاه قضا و میرکاظمی مالک شرکت فولاد در دستگاه قضائیه انجام شد.
وی اظهار نمود: قرار شد ظرف مدت دو هفته کارشناسان قوه قضائیه قیمت کارشناسی فولاد ازنا را تعیین و همزمان مراحل اهلیت سنجی خریداران انجام و مراحل واگذاری و عملیات راه اندازی شروع شود.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس اشاره کرد: فولاد ازنا دومین واحد بزرگ راکد از صنایع شهرستان بوده که تعهد داده بودم آنرا پیگیری کنم.
وی تصریح کرد: مراحل ساخت فولاد ازنا قریب ۲۰ سال پیش شروع و به دلیلهای حقوقی متوقف شده بود که با کوشش های یک ساله، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و دستورات ویژه ریاست جمهور و ریاست قوه قضائیه تعیین تکلیف شد.
گودرزی اشاره کرد: با موافقت مالک شرکت، بانک عامل و دستگاه قضا پروسه واگذاری و شروع راه اندازی آن ظرف یک ماه انجام خواهد پذیرفت.
این نماینده اظهار داشت: صنایع غذایی گهر، بهراد و... را دنبال خواهیم کرد تا در اسرع وقت تعیین تکلیف و راه اندازی مجدد شوند.1400/07/06
10:57:01
0.0 از 5
3695
تگهای خبر: پیگیری , قاضی , قیمت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵