مجلس ایران دات كام
در واكنش به اظهارات یك نماینده؛

نامه رییس سازمان سنجش به قالیباف

نامه رییس سازمان سنجش به قالیباف

مجلس ایران دات کام: رییس سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی ادعای یک نماینده در خصوص قصد وی در خروج از کشور را تکذیب نمود.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، دکتر ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ادعای احمد نادری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی را تکذیب نمود. خدایی در این نامه با اشاره به نامه احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس به دادستان کل کشور در خصوص قصد خروج از کشور رییس سازمان سنجش به بهانه فرصت مطالعاتی، آمده است: «با توجه به این که اینجانب تاکنون درخواستی از دانشگاه محل استخدام و هیچ مرجع قانونی دیگری جهت فرصت مطالعاتی نداشته ام، این مطلب کذب محض است.»رئیس سازمان سنجش در این نامه از قالیباف درخواست کرده است برمبنای بخشنامه داخلی مجلس شورای اسلامی نسبت به نشر اکاذیب از طرف این نماینده رسیدگی قانونی صورت گیرد.
احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رییس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به دادستان کل کشور خواهان ممنوع الخروج شدن رییس سازمان سنجش شده بود. در قسمتی از نامه نادری آمده است: نظر به تصویب قاطع نمایندگان مردم شریف ایران در صحن مجلس شورای اسلامی مبنی تحقیق و تفحص از سازمان سنجش آموزش کشور و باتوجه به شکایات و مستندات و بررسی های اولیه انجام شده نسبت به سوء عملکرد و تخلفات رییس و مدیران این سازمان، متاسفانه مطلع شدیم آقای ابراهیم خدایی (رئیس سازمان) به بهانه فرصت مطالعاتی قصد خروج از کشور دارند. همین طور شائبه خروج تعدادی از مدیران این سازمان نیز با توجه به شکایات و تخلفات گسترده وجود دارد، لهذا خواهشمند است دستور مقتضی جهت ممنوع الخروج شدن ایشان را صادر فرمایید تا خللی در پروسه تظلم خواهی مردم و صیانت از حقوق بیت المال رخ نداده و امکان فرار از بار مسئولیت و پاسخگویی برای این فرد میسر نگردد.»

1400/06/30
07:57:37
0.0 از 5
3753
تگهای خبر: آموزش , تصویب , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱