مجلس ایران دات كام
گودرزوند :

تیم اقتصادی دولت هماهنگ باشد

تیم اقتصادی دولت هماهنگ باشد

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای رفع مشکلات اقتصادی نباید معطل بیگانگان بمانیم و لازم است که تیم اقتصادی دولت هماهنگ باشد.مهرداد گودرزوند در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر ضرورت هماهنگی بین تیم اقتصادی دولت، اظهار نمود: کشور ما درگیر مشکلاتی چون شروع بیماری کرونا، تحریم های ظالمانه دشمن و جنگ اقتصادیست و در این شرایط اگر تیم اقتصادی دولت با یکدیگر همسو نباشند، مشکلات کشور بیشتر می شود.
وی تاکید کرد: رفع مشکلات اقتصادی کشور مستلزم آنست که تیم اقتصادی دولت با یکدیگر هماهنگ باشند و تصمیمات ناهماهنگ اتخاذ نکنند و اگر منسجم باشند، بطور قطع مشکلات کشور مرتفع می شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: تیم اقتصادی دولت باید دارای یک برنامه منسجم و یکپارچه برای مقابله با مشکلات و جنگ اقتصادی باشند و باید در تدوین این برنامه، با یکدیگر جلسات مختلفی را برگزار کنند.
وی متذکر شد: یکی از اشکالات اساسی دولت روحانی آن بود که بین تیم اقتصادی آن دولت هماهنگی وجود نداشت و اتخاذ تصمیمات نامتناسب و ناهماهنگ آنان موجب شد که کشور درگیر مسائل اقتصادی مختلفی شود.
گودرزوند افزود: کشور ما دارای مشکلاتی مانند تورم افسارگسیخته، گرانی کالاهای اساسی و نقدینگی سرگردان است و معیشت مردم وضعیت خوبی ندارد. در این شرایط اگر تیم اقتصادی دولت با یکدیگر هماهنگ نباشند و هر یک به شکل متفاوتی عمل کنند، مشکلات کشور پا برجا می ماند.
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما برای رفع مشکلات اقتصادی خود نباید معطل بیگانگان بمانیم و بهتر است از ظرفیت های داخلی خودمان و ارتباطات با کشورهای همسو و همسایه استفاده نمائیم.


منبع:

1400/06/27
10:54:35
0.0 از 5
3705
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲