مجلس ایران دات كام
در دیدار نماینده ساری با وزیر جهاد كشاورزی مطرح شد

درخواست تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران

درخواست تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از دیدار با وزیر جهاد کشاورزی آگاهی داد و اظهار داشت: باید تسهیلات بانکی برای تهیه ادوات کشاورزی (تراکتور، کمباین و....) صورت گیرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، علی بابایی کارنامی در مطلبی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از دیدار با وزیر جهاد کشاورزی اطلاع داد و با اهمیت ترین موضوعات مطرح شده در این دیدار را به این شرح اعلام نمود: تامین اعتبار لازم برای زهکشی زمینهای شالیزارها، تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران به ویژه ساری و میاندورود، درخواست تامین اعتبار برای سردهنه ها و آب بندان های ساری و میاندورود، درخواست افزایش خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی استان مازندران که ۱۵۰ میلیارد برای تخصیص اعتبار درخواست شده بود و باید تسهیلات بانکی برای تهیه ادوات کشاورزی (تراکتور، کمباین و....) صورت گیرد.
وی ادامه داد: در این جلسه با وزیر محترم جهاد کشاورزی به بررسی مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ پرداخته شد و پیگیری جهت رد دیون دولت به چوب و کاغذ و تامین فراورده های چوبی و مواد اولیه چوب و کاغذ مازندران انجام شد. همین طور درخواست استفاده از درختان شکسته و افتاده جنگل های استان شمالی برای کارخانه چوب و کاغذ مازندران و نکاچوب نیز عنوان شد.
بابایی کارنامی اظهار داشت: همین طور پیگیر رفع مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و مطالبات آنان از وزیر جهاد کشاورزی شد. در انتها نیز قول مساعد از وزیر جهاد کشاورزی گرفته شد تا به استان مازندران که مهد کشاورزی کشور است توجه ویژه ای شود.
همین طور بابایی کارنامی از دیدار با مویدی معاونت ترویج وزارت جهاد کشاورزی اطلاع داد و اظهار داشت: در این دیدار درخواست امکانات و تجهیزات لازم برای مراکز خدمات و توسعه کشاورزی استان خصوصاً شهرستان ساری بخش چهاردانگه، دودانگه، فرح آباد، رودپی شمالی و جنوبی و شهرستان میاندورود بخش گهرباران مورد بحث قرار گرفت. همین طور پشتیبانی از مروجان و نیروهای انسانی مورد نیاز عنوان شد.


منبع:

1400/06/25
23:27:12
0.0 از 5
3926
تگهای خبر: پیگیری , خدمات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵