مجلس ایران دات كام
در گزارش كمیسیون اصل نود مطرح شد

صالحی از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها استنکاف کرده است

صالحی از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها استنکاف کرده است

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که بر مبنای بررسی های صورت گرفته در کمیسیون اصل نود، استنکاف صالحی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ایران محرز شد.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی اظهار داشت: در این نشست گزارش کمیته های سیاسی، نظامی و امنیتی کمیسیون پیرامون اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ایران قرائت شد.
وی ادامه داد: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ایران در ۱۲ آذرماه سال ۱۳۹۹ به تصویب مجلس رسید که بر مبنای آن سازمان انرژی اتمی موظف به اجرای مفاد آن است منتها طبق کارشناسی های مختلف و جلسات برگزار شده با رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و معاونین این سازمان در کمیسیون اصل نود و هم ارسال نامه حاوی سوالات مختلف از آقای علی اکبر صالحی، استنکاف وی در امتناع و یا ممانعت از اجرای این قانون محرز شد.
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در انتها تصریح کرد: بر این اساس مقرر شد گزارش کامل این مورد که به تصویب اعضای کمیسیون اصل نود رسیده است، جهت قرائت در صحن علنی به هیأت رئیسه مجلس ارجاع شود.
منبع:

1400/06/17
12:36:04
0.0 از 5
3588
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱