مجلس ایران دات كام
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

مشکلات برق صنایع کشور به زودی حل می شود

مشکلات برق صنایع کشور به زودی حل می شود

به گزارش مجلس ایران دات کام هرمزگان مدیرعامل فولاد هرمزگان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی به بررسی مشکلات موجود در راه توسعه فولاد هرمزگان پرداخته و بر تأمین زمین و انرژی مورد نیاز فولاد هرمزگان در طرح های توسعه ای تاکید نمودند.


رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در این جلسه با ذکر این که فصل جدیدی برای توسعه و تولید شروع شده اظهار داشت: بایستی کوشش کرد هر آنچه بعنوان مانع تولید شناخته می شود، مرتفع شود.
وی توجه به خستگی مردم و بی اعتمادی شکل گرفته در جامعه را مهم دانست و ریشه این بی اعتمادی ها را در عملکرد دولت ها دانست و تصریح کرد: ترمیم و بازسازی این اعتماد منوط به این است که حرکتی انجام داده و انقلابی عمل نماییم. مدیران بایستی از حداقل امکانات حداکثر استفاده را ببرند.
وی به موانع توسعه فولاد هرمزگان اشاره نمود و اضافه کرد: در بحث توسعه فولاد هرمزگان، مبحث زمین و برق بایستی پیگیری و مشکلات این شرکت حل شود و وزیر صمت قول داده است مشکلات برق صنایع کشور به زودی حل می شود.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در این جلسه به نگاه ارزشی و انقلابی و همکاری ها و حمایت های همه جانبه مدیران ارشد منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اشاره نمود و نتیجه این همکاری ها را رفع مشکلات و در نهایت انتفاع کشور دانست.

عطالله معروفخانی با اشاره به اینکه نگاه دولت به طرح های توسعه، ویژه می باشد و نهایی شدن طرح های توسعه ای به اقتصاد کشور کمک خواهد کرد، به بیان مشکلات پیش رو در توسعه فولاد هرمزگان پرداخت و ابراز امیدواری کرد: این همکاری ها در رفع موانع توسعه فولاد هرمزگان ادامه یابد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس هم فولاد هرمزگان را سبب افتخار منطقه ویژه و ویترین صنعت استان هرمزگان دانست و اظهار نمود: وظیفه ما پشتیبانی و رفع دغدغه از بخش تولید است.

خلج تهرانی با اشاره به اینکه در بحث انرژی و بازسازی اعتماد و اعتمادآفرینی بایستی تمام تلاش خودمان را انجام دهیم، تصریح کرد: هم اکنون کشور احتیاج به کار جهادی دارد و بایستی فعالیت ها را سرعت بخشید.

وی با استقبال از اجرای طرح های توسعه ای فولاد هرمزگان، خاطرنشان کرد: ما آمادگی داریم زمین را در اختیار فولاد هرمزگان قرار دهیم و حمایت خویش را از بخش خصوصی در مورد تأمین انرژی اعلام می نماییم.منبع:

1400/06/12
17:18:33
0.0 از 5
3687
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴